Poprzedni
Następny

Zrób zakupy i odbierz rabat na karcie podarunkowej

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem wymarzonego sprzętu audio, to teraz trafia się ku temu świetna okazja. We wrześniu zakupy sprzętu audio-wideo o wartości powyżej 3000 zł, dokonane stacjonarnie w salonie Top Hi-Fi & Video Design, objęte są rabatem 5% od wartości zakupów, który przekazywany jest w formie karty podarunkowej Top Hi-Fi.

Zrób zakupy i odbierz rabat na karcie podarunkowej

Tym samym przy zakupie urządzenia lub zestawu za np. 5000 zł otrzymujesz rabat 250 zł w formie karty podarunkowej o tej wartości*.

Ze środków na karcie Top Hi-Fi & Video Deisgn można skorzystać od razu lub w dowolnym innym terminie do 12 miesięcy od jej aktywacji. Dzięki temu możesz do zakupionego sprzętu dobrać np. akcesoria lub dodatkowe słuchawki.

Karta podarunkowa to także świetny pomysł na prezent, gdyż zapewnia możliwość szerokiego wyboru. Bliska osoba z kartą podarunkową Top Hi-Fi & Video Design może nabyć szereg produktów audio, np. słuchawki, głośniki bezprzewodowe, gramofony, zestawy stereo czy kina domowego, od ponad 50 marek, od takich producentów jak m.in. Yamaha, Bowers & Wilkins, Bang & Olufsen, Audio-Technica czy NAD.

Nasza karta podarunkowa jest także interesującą opcją dla firm. Chcąc zmotywować lub nagrodzić swoich pracowników, przedsiębiorcy coraz chętniej stawiają na różnego rodzaju formy ich obdarowywania i jednym z popularnych benefitów są właśnie karty podarunkowe. Z kartą podarunkową Top Hi-Fi & Video Design możesz docenić wysiłek – lub zachęcić do niego – swojego pracownika.

*Akcja dotyczy tylko zakupów gotówką lub kartą w stacjonarnych salonach Top Hi-Fi & Video Design i nie obowiązuje przy zakupach ratalnych. Promocja nie obowiązuje w przypadku produktów objętych innymi promocjami (promocje nie łączą się).

Jeżeli masz więcej pytań skontaktuj się z jednym z naszych salonów lub po prostu odwiedź najbliższy salon Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: