Poprzedni
Następny

Kwiecień na Netflix: najciekawsze nowości

Netflix w kwietniu to wśród kontynuacji tak popularnych seriali jak ,,Grace and Frankie’’, ,,Ozark” czy ,,Zadzwoń do Saula’’ również kilka ciekawie zapowiadających się nowości. Wśród nich na kino domowe warto wrzucić m.in. nową polską ekranizację powieści Harlana Cobena, magiczna animacja o misji Apollo 11 i film o młodych metalowcach. Zobaczcie, co jeszcze.

We. SEE floor stand c

Bańka

,,Bańka’’ to zwariowana komedia o grupie aktorów i filmowców, którzy, z powodu pandemii, utknęli razem w hotelu, gdzie nieudolnie próbują nakręcić drugą część filmu o latających dinozaurach. Całkiem fajna obsada - na ekranie pojawiają się m.in. David Duchovny, Pedro Pascal (m.in. ,,Sicario’’, ,,Gra o tron’’), Keegan-Michael Key (,,Key & Peele) i Karen Gillan (,,Jumanji: Przygoda w dżungli’’), za reżyserię odpowiada zaś Judd Apatow, który ma na swoim koncie takie filmy jak ,,Wykolejona’’, ,,40-letni prawiczek”, a także popularne seriale ,,Luzaki i kujony’’ i ,,Love’’.

Zachowaj spokój

,,Zachowaj spokój’’ to kolejna wyprodukowana przez Netflix adaptacja powieści Harlana Cobena. Nowy polski serial to thriller opowiadający historię zaginięcia nastolatka z prestiżowego warszawskiego osiedla. Kiedy żyjący w przyjaźni sąsiedzi jednoczą siły, żeby pomóc zrozpaczonym rodzicom odnaleźć chłopaka, na jaw zaczynają wychodzić coraz bardziej mroczne tajemnice - i dorosłych, i ich nastoletnich dzieci. Co tak naprawdę dzieje się za pilnie strzeżoną bramą luksusowego blokowiska

Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo

Animowany film ,,Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo’’ to niesamowita opowieść o misji Apollo na Księżyc w 1969 roku, którą widz poznaje z dwóch przeplatających się perspektyw. Pokazuje nam zarówno moment triumfu z punktu widzenia astronautów i Centrum Kontroli Misji NASA, jak i całe wydarzenie z punktu widzenia podekscytowanego 10-letniego chłopca, który mieszkał w pobliżu głównej siedziby NASA i tak jak miliony innych ludzi oglądał lądowanie na Księżycu w telewizji.

Historia inspirowana jest dzieciństwem scenarzysty i reżysera Richarda Linklatera.

Zobaczcie też: Czego słuchają astronauci? Piosenki, które poleciały w kosmosie

Thermae Romae Novae

,,Thermae Romae Novae’’ to komediowy serial anime opowiadający o architekcie projektującym łaźnie (thermae) w starożytnym Rzymie, który niespodziewanie przypadkiem odkrywa portal przenoszący w czasie - prosto do współczesnej Japonii. Tam studiuje i podpatruje najnowocześniejsze rozwiązania kąpielowo-prysznicowe, które wkrótce wdraża w swoich czasach i błyskawicznie staje się sławny. Przyjemny i całkiem zabawny serial na leniwy wieczór po ciężkim dniu.

Ciekawostka: serial opiera się na filmie fabularnym ,,Thermae Romae’’ z 2012 roku.

Sekstelefon

Zastanawialiście się kiedyś, kto jako pierwszy w Europie wzbogacił się na podniecaniu przez telefon? Nowy serial produkcji oryginalnej Netflix opowiada o początkach tego biznesu, który rozkwitł w 1987 roku w Amsterdamie jako projekt braci Stiger. Bohaterką historii jest młoda studentka psychologii, która zatrudnia się w nowo powstałej firmie telefonicznej, nie wiedząc, na czym w istocie będzie polegała jej praca. Kiedy prawda wychodzi na jaw, dziewczyna próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Z jakim skutkiem?

Metal Lords

Prawie każdy, kto już za dzieciaka kochał metal, marzył o tym, żeby grać w kapeli. Udało się to nielicznym i właśnie o takich gagatkach jest ten film. Dwóch licealistów chce grać metal i do kompletu brakuje im tylko basisty, ale mają poważny problem - są jedynymi dzieciakami w okolicy, które słuchają takiej muzyki. No dobra, jest jeszcze ktoś, ale tu pojawia się kolejny problem, a nawet dwa: po pierwsze jest to dziewczyna, a po drugie - wiolonczelistka. Tak czy inaczej, to ona jest ich jedyną szansą na udział w Bitwie Zespołów. Współpraca nie będzie łatwa, ale czego nie robi się dla metalu?Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: