Poprzedni
Następny

Yamaha wprowadza do oferty nowe całkowicie bezprzewodowe słuchawki TW-E5B

Japoński producent sprzętu audio powiększa ofertę słuchawek dokanałowych o nowy całkowicie bezprzewodowy model TW-E5B. Powstał on w zgodzie z filozofią True Sound firmy Yamaha, co oznacza, że umożliwia odtwarzanie muzyki zgodnie z zamierzeniami artysty.

Yamaha TW-E5B

Model TW-E5B bazuje na kompaktowych, 7-milimetrowych przetwornikach elektroakustycznych, które ułożone są w tej samej osi, co przewód słuchowy. Ma to umożliwić odpowiednią pracę membran przetworników w odpowiedzi na sygnał wejściowy i pozwolić słuchawkom na skuteczne przetwarzanie wysokich tonów. Obudowy słuchawek true wireless TW-E5B zostały wyposażone w niewielki otwór, który pomaga kontrolować ciśnienie wytwarzane podczas pracy przetworników, zapewniając tym samym lepszą reprodukcję basów.

Yamaha TW-E5B

Słuchawki zostały wyposażone w funkcję Listening Care. Pozwala ona zachować równowagę tonalną między niskimi i wysokimi tonami, automatycznie regulując ich poziom. Zapobiega to konieczności zwiększania głośności, a tym samym zmniejsza ryzyko uszkodzenia słuchu.

Dostępny jest także tryb Ambient Sound, który wykorzystuje wbudowane mikrofony służące do wychwytywania dźwięków otoczenia. Dzięki temu możesz komunikować się z innymi, bez konieczności zdejmowania słuchawek. Dodatkowo, obsługa techniki Qualcomm cVc zapewnia wyraźniejsze rozmowy.

Yamaha TW-E5B

Słuchawki obsługują ponadto tryb Gaming Mode, który minimalizuje opóźnienia między dźwiękiem a obrazem, co sprawia, że model TW-E5B idealnie nadaje się do strumieniowego przesyłania dźwięku filmów i gier.

Słuchawki są kompatybilne z aplikacją Yamaha Headphones Controller, dostępną dla urządzeń z systemem iOS i Android, odpowiednio w App Store i Google Play. Za jej pośrednictwem możliwa jest np. korekcja brzmienia.

Yamaha TW-E5B

Model TW-E5B zapewnia do 8,5 godz. pracy na baterii (do 30 godz. z wykorzystaniem etui ładującego). Słuchawki Yamaha TW-E5B cechują się klasą odporności mechanicznej IPX5, co oznacza, że są odporne na pot i deszcz. Sprawdzą się więc doskonale nawet podczas intensywnych treningów, także w plenerze. Dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych – niebieskiej, czarnej, szarej i brązowej.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: