Poprzedni
Następny

Kwiecień na HBO Max: co warto obejrzeć

Co nowego pojawi się na platformie HBO Max w tym miesiącu? Sporo ciekawych pozycji - od hollywoodzkich superprodukcji po nowy polski serial kryminalny. Zobaczcie, co szczególnie warto wrzucić na kino domowe w kwietniu.

kino domowe głośniki Bowers & Wilkins CWM8.5

Odwilż

,,Odwilż’’ w reżyserii Xawerego Żuławskiego to nowy polski serial kryminalny produkcji oryginalnej HBO Max. Osadzona w Szczecinie historia śledzi trzydziestokilkuletnią policjantkę, która zostaje przydzielona do nowej sprawy - na brzegu lodowatej Odry zostały znalezione zwłoki młodej kobiety. Okazuje się, że to córka bardzo ważnej persony w mieście, więc wiele osób mogło mieć motyw, by ją zabić. Komisarz Katarzyna Zawieja próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa kobiety, jednocześnie walcząc z rozgoryczeniem i depresją po domniemanie samobójczej śmierci męża, przez co coraz bardziej oddala się od swojej córeczki.

Legion Samobójców: The Suicide Squad

Fani uniwersum Legionu Samobójców będą zadowoleni - w kwietniu na HBO Max wyląduje superprodukcja Legion Samobójców: The Suicide Squad. Tym razem trafimy do Belle Reve, najgorszego z więzień w USA -  tu mieszkają najwięksi superzłoczyńcy i tu odnotowuje się największy odsetek zgonów wśród osadzonych. Niestety, to właśnie tu leży największa szansa na pokonanie wrogów Stanów Zjednoczonych - nikt nie ma takiej siły i ,,daru przekonywania’’ jak te łotry i łotrzyce. Kiedy sytuacja bezpieczeństwa robi się naprawdę gorąca, pułkownik Rick Flag nie ma wyjścia: musi zbudować brygadę superłotrów i razem z nimi zlikwidować pewien cel na odludnej wyspie. Do swojej drużyny wybiera m.in. Bloodsporta, Peacemakera, Kapitana Boomeranga, Ratcatcher Drugą, Savanta, King Sharka, Blackguarda, Javelina i Harley Quinn.

Z taką brygadą tylko jedno jest pewne - będzie się działo.

Plejada gwiazd: Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman, Viola Davis, Sylvester Stallone i wielu innych.

Opłacone krwią

Jeżeli saga ,,Rocky’’ to Wasze ulubione filmy i uwielbiacie produkcje ze sportem w tle, dramat biograficzny ,,Opłacone krwią’’ z pewnością przypadnie Wam do gustu. Coraz bardziej widoczny w dużych produkcjach Miles Teller wciela się tu w rolę Vinny’ego Pazienzy - zbuntowanego młodego boksera, który robi wszystko, by wrócić na ring po wypadku samochodowym, w którym poważnie uszkodził swój kręgosłup.

Susza

Eric Bana w roli agenta federalnego, który po latach wraca do ogarniętego suszą rodzinnego miasta, by uczestniczyć w pogrzebie przyjaciela z dzieciństwa.Na miejscu okazuje się, że śmierć dawnego znajomego owiewa zbyt wiele tajemnic, by tak doświadczony śledczy jak Aaron Falk mógł spokojnie wrócić do swojego życia. Postanawia więc przyjrzeć się temu bliżej.

Jak wywołałem byłą żonę

Zabawna czarna komedia bez hamulców na ponury dzień. ,,Jak wywołałem byłą żonę” opowiada o Ruth i Charlesie, którzy niespodziewanie lądują w osobliwym miłosnym trójkącie z byłą żoną mężczyzny. Sęk w tym, że jest ona duchem, który przypadkowo pojawił się podczas sesji spirytystycznej obojga i bardzo trudno będzie się jej pozbyć

Sekcja Paranormalna

Jeśli podobał Wam się film Taiki Waititiego ,,Co robimy w ukryciu’’ oraz opierający się na nim serial, a kino paradokumentalne to jeden z Waszych ulubionych gatunków, serial ,,Sekcja Paranormalna’’ jest czymś dla Was. Ta komediowa produkcja opowiada o specjalnym oddziale nowozelandzkiej policji, który zajmuje się zjawiskami paranormalnymi - wampirami, wilkołakami, zombie i innymi stworami z horrorów, które żyją wśród lokalnej społeczności.

W kwietniu na platformie HBO Max pojawi się już czwarty sezon, jednak dla polskich widzów jest to nowość - na starej platformie HBO GO serial nie był dostępny w naszym kraju.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: