Poprzedni
Następny

Kolumny Indiana Line Tesi 261 i Tesi 561 w nowym wykończeniu Bianco

Średnia ocen: 5
(6 ocen) 5 komentarzy

Po niedawnej premierze nowej wersji kolorystycznej podłogowych kolumn Tesi 561, przyszła pora na podstawkowe głośniki Tesi 261 od Indiana Line. Ten popularny model od teraz również jest oferowany w kolorze białym „Bianco” i z miejsca stanie się ozdobą dowolnego pomieszczenia, zapewniając wciągające brzmienie, które z łatwością pozwoli wgłębić się w muzyczne detale.

Indiana Line Tesi 261

O marce Indiana Line

Indiana Line to ceniona włoska marka, której tradycje sięgają 1977 r. Celem projektantów niezmiennie pozostaje najwyższa jakość wykonania połączona z racjonalnym wykorzystaniem poszczególnych podzespołów. Dzięki temu udało się osiągnąć brzmienie daleko wykraczające poza parametry dostarczane przez konkurencyjne głośniki w podobnym przedziale cenowym.

Esencja włoskiej myśli projektowej

Potwierdzeniem tych założeń jest seria Tesi stanowiąca esencję włoskiej myśli wzorniczej. Konstrukcje z tej linii cechują się klasycznym kształtem obudów i charakterystycznie zaokrąglonymi krawędziami.

W jej skład wchodzi pięć modeli: dwa podstawkowe – Tesi 241 i Tesi 261 – jeden centralny – Tesi 761 – oraz dwa wolnostojące – Tesi 661 i Tesi 561.

Bianco – nowe wykończenie

Dwa modele z serii Tesi – podstawkowy 261 i podłogowy 561 – doczekały się nowej wersji kolorystycznej. Do wcześniej dostępnych wersji w kolorach czarnego dębu i jasnego orzecha dołączyło całkowicie nowe, białe wykończenie. Dzięki temu projektanci mają pewność, że kolumny Tesi 561 i Tesi 261 sprawdzą się we wnętrzach o praktycznie dowolnej aranżacji.

Kolumny Indiana Line Tesi 561 w nowym wykończeniu Bianco

Dlatego też niezależnie od tego, na którą wersję się zdecydujesz, kolumny staną się prawdziwą ozdobą domowego pomieszczenia – nie tylko ze względu na eleganckie wzornictwo, ale także pełne i dojrzałe brzmienie.

Uniwersalne kolumny

Tesi 261 to wszechstronne kolumny głośnikowe, która z łatwością sprawdzą się w roli podstawowego nagłośnienia w systemach stereo, a także jako głośnik efektowy w zestawach kina domowego. Będą doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy poszukują eleganckich, a zarazem kompaktowych kolumn podstawkowych w bardzo przystępnej cenie do niewielkich lub średnich pomieszczeń. Te podstawkowe głośniki znane są ze swojej niesamowitej dynamiki i przykuwającego uwagę basu.

Z kolei Tesi 561 to 2,5-drożna kolumna wolnostojąca, której obudowa skrywa trzy przetworniki: 26-milimetrową kopułkę wysokotonową, 160-milimetrowy przetwornik nisko-średniotonowy oraz 160-milimetrową jednostkę niskotonową o dużym wychyleniu membrany. W efekcie użytkownik może liczyć na klarowne i ciepłe brzmienie.

Kolumny Indiana Line Tesi 561 w nowym wykończeniu Bianco

Dźwięk prezentowany jest w relaksujący sposób z nieco większym naciskiem na średnicę i bas, który można określić jako głęboki i szybki. Będzie to świetna propozycja także dla początkujących melomanów, którzy poszukują uniwersalnych kolumn pod kątem preferencji muzycznych. Model ten najlepiej odnajdzie się w średniej wielkości pomieszczeniach – od 16 do 25mkw.

Dostępność

Tesi 261 i Tesi 561 w białym wykończeniu są już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Aby przekonać się o możliwościach tych kolumn, zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Każdy z naszych salonów wyposażony jest w salę odsłuchową, w której w komfortowych warunkach sprawdzisz, czy brzmienie danego modelu spotka się z Twoim gustem muzycznym.

Aby dokonać rezerwacji sali odsłuchowej na dogodną dla siebie godzinę wystarczy skontaktować się z najbliższym salonem telefonicznie lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowej.

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(6 ocen)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: