Poprzedni
Następny

Eksperci Dobrego Brzmienia polecają – Top 5

Średnia ocen: 5
(3 oceny) 3 komentarze

Spośród wielu propozycji dostępnych w naszej ofercie, wyselekcjonowaliśmy po pięć z 9 kluczowych kategorii. Chcemy w ten sposób zainspirować i po prostu pomóc w dokonaniu wyboru. Produkty z akcji Top 5 odzwierciedlają potrzeby dzisiejszego melomana, czyniąc je bardzo atrakcyjnymi dla każdej osoby, dla której dobre brzmienie jest w życiu ważne. Wskazujemy mocne strony każdej z propozycji, a także odpowiadamy na pytanie, kto powinien się nimi zainteresować. Wszystko w przystępnej i czytelnej formie. 

Eksperci dobrego brzmienia polecają – Top 5

Aby ułatwić osiągnięcie celu, #EksperciDobregoBrzmienia wytypowali najciekawsze urządzenia z dziewięciu kategorii, biorąc pod uwagę różne czynniki, takie jak m.in. brzmienie, funkcje czy w przypadku mini systemów stereo i kina domowego wielkość pomieszczenia. Efekty ich prac można zobaczyć pod poniższymi linkami:

Tym samym liczymy, że każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy szuka głośników, wzmacniacza, słuchawek, całkowicie nowego zestawu kina domowego, czy też dodatkowych komponentów do istniejącego już systemu.

Przykładowo osobom poszukującym podłogowych kolumn głośnikowych, szczególnie polecamy bestsellerową propozycję od marki Indiana Line, model Tesi 561.

Kolumny podłogowe Indiana Line Tesi 561

To kolumny posiadające zgrabne proporcje i klasyczny, ponadczasowy wygląd. Oferowane w okleinach w kolorze jasnego orzecha oraz czarnym, są wyjątkowo przyjemne dla oka i nadaje kolumnom przyjazny, grzeczny, wręcz salonowy charakter. Zapewniają przy tym klarowne i ciepłe brzmienie, a dźwięk prezentowany jest w relaksujący sposób z nieco większym naciskiem na bas oraz średnicę. Z łatwością można wgłębić się w muzyczne detale – w swoim przedziale cenowym to bardzo mocna propozycja.

amplituner kina domowego NAD T758 V3i

W przypadku komponentów do kina domowego ciekawą propozycją jest amplituner AV NAD T758 V3i, który zapewnia dostęp do nowoczesnych technologii audio-wideo – są to m.in. obsługa wideo 4K, Dolby Atmos, DTS:X. Ponadto na użytkownika czekają tu liczne funkcje sieciowe dostarczane wraz z oprogramowaniem BluOs i oferuje ciepłe brzmienie, w którym wszystko jest na swoim miejscu.

A chcąc zadbać także o spektakularne wrażenia odsłuchowe w formie bardziej mobilnej, dyskretnej, warto spojrzeć w kierunku słuchawek. Świetny bezprzewodowy odsłuch we współpracy ze smartfonem zagwarantują niedawno zaprezentowane nauszne słuchawki bezprzewodowe Bowers & Wilkins Px7 S2.

nauszne słuchawki bezprzewodowe Bowers & Wilkins Px7 S2

Model Px7 S2 pcha jakość dźwięku oferowaną przez słuchawki Bowers & Wilkins jeszcze dalej. Ulepszone przetworniki, skuteczniejsze algorytmy systemu ANC oraz czulsze mikrofony, a także poprawiona ergonomia to cechy, które czynią ten model jeszcze lepszym. Strojenie w tym modelu przypomina to znane z kolumn serii 700. Połączenie dynamicznego basu, niezwykle plastycznej średnicy oraz dźwięcznej góry, składają się na dźwięk oferowany przez Px-y. Świetna propozycja dla każdego, kto szuka słuchawek bezprzewodowych z naprawdę wysokiej półki od uznanego producenta. 

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio-wideo lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: