Poprzedni
Następny

Kup zestaw stereo lub kina domowego i zyskaj rabat na akcesoria

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

Akcesoria stanowią nieodłączny element praktycznie każdego systemu audio. Począwszy od tak oczywistych dodatków jak okablowanie, można sięgnąć również po te bardziej wyspecjalizowane – listwy zasilające, podstawki pod elektronikę lub kolumny głośnikowe czy kondycjonery. Teraz, kupując zestaw stereo lub kina domowego, możesz zyskać rabat 30 % na akcesoria wybranych marek.

Kupujesz zestaw kup akcesoria

Promocja obowiązuje zarówno przy zakupach w naszym sklepie internetowym, jak i stacjonarnie od 29.08 do 3.10 br. Dotyczy akcesoriów firm AudioQuest (poza produktami z linii Niagara, PowerQuest, DragonFly i DragonTail), IsoTek i IsoAcoustics dostępnych na stronie tophifi.pl i w salonach Top Hi-Fi & Video Design, a rabat naliczany jest od cen obowiązujących online.

Dokonując zakupu zestawu stereo lub kina domowego wraz z akcesoriami objętymi akcją promocyjną w sklepie internetowym należy podać kod rabatowy „akcesoria”, a odwiedzając jeden z naszych salonów wystarczy powołać się na akcję promocyjną: „Kupujesz zestaw? Kup akcesoria”. Dla akcesoriów wybranych przy zakupie zestawu audio, np. przewodu, listwy zasilającej, kondycjonera czy podstawki pod elektronikę lub kolumny głośnikowe, zostanie automatycznie naliczony rabat 30%.

Dzięki temu każdy klient może z łatwością wzbogacić swój system audio lub audio-wideo o niezbędne lub pożądane dodatki i przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Z pewnością będzie to miało ogromne znaczenie dla wymagających miłośników muzyki, którzy już w chwili zakupu zestawu będą chcieli doposażyć go np. w wysokiej klasy przewody głośnikowe lub zapewnić całemu systemowi ekstremalnie czyste zasilanie.

Wśród oferowanych zestawów polecamy m.in. system audio składający się ze wzmacniacza zintegrowanego Rotel A14 MKII i kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition.

Wzmacniacz stereo A14 nowej generacji to urządzenie wyposażone w bogatą paletę złączy cyfrowych i analogowych, które umożliwiają współpracę systemu audio z różnorodnymi źródłami muzyki. Wysokiej jakości brzmienie zapewnia przetwornik C/A Texas Instruments obsługujący 32-bitowe przetwarzanie z rozdzielczością próbkowania do 384 kHz. W połączeniu z eleganckimi podłogowymi kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins z jubileuszowej serii 600 gwarantuje to szczegółowe i dynamiczne brzmienie z precyzyjnymi wysokimi tonami i szeroką sceną dźwiękową. Zestaw ten świetnie sprawdzi się nawet w większych pomieszczeniach.

O odpowiednią współpracę wzmacniacza z kolumnami zadbają kable głośnikowe AudioQuest Rocket 22. Wyrafinowane połączenie nadzwyczajnych materiałów i starannej konstrukcji pozwala tym wyjątkowym przewodom w równym stopniu przetwarzać wszystkie rodzaje muzyki.

Do podłączenia do wzmacniacza różnorodnych źródeł dźwięku, np. odtwarzacza CD lub gramofonu, możesz wykorzystać np. objęty promocją przewód Audioquest Big Sur RCA 1 m. Ten wysokiej jakości analogowy interkonekt wyposażony jest w pozłacane miedziane złącza oraz lite przewodniki z miedzi o idealnej powierzchni (PSC +), pozwalając usłyszeć wyraźną różnicę w ulubionych nagraniach.

isoacoustics-GAIA 3

Aby zadbać o jeszcze lepsze warunki akustyczne dla odtwarzania dźwięku z kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins warto zwrócić również uwagę na zestaw izolatorów Gaia III firmy IsoAcoustics. Te kompaktowe elementy zapewniają skuteczną izolację akustyczną kolumnom głośnikowym o masie nawet do 32 kg i pozwalają uzyskać jeszcze czystszy, a zarazem bardziej emocjonujący dźwięk. Scena dźwiękowa dzięki nim wręcz rozkwita, otwierając przed słuchaczem trójwymiarowy obraz naturalnych, przestrzennych dźwięków.

isotek-initium2

Doskonałym usprawnieniem każdego systemu audio będzie ponadto przewód zasilający IsoTek EVO3 Initium, którego konstrukcji zastosowano beztlenową miedź o czystości 6N (czyli 99,9999 proc.), co ma bezpośredni wpływ na jakość dźwięku. Każda z żył składa się z precyzyjnie splecionych, cienkich włókien. Umożliwia to przewodzenie impulsów elektrycznych z większą wydajnością niż w standardowym kablu zasilającym. Jednocześnie przewód jest wystarczająco elastyczny. Dzięki temu łatwo poprowadzić go za sprzętem.


O wpływie przewodów zasilających na dźwięk posiadanego systemu audio można dowiedzieć się z naszego poradnika: Przewody zasilające – dlaczego wpływają na dźwięk systemu?


Jeżeli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.


Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: