Poprzedni
Następny

POWERNODE EDGE – nowy streamer ze wzmacniaczem od firmy Bluesound

Bluesound wprowadza do oferty model POWERNODE EDGE. Jest to kompaktowy odtwarzacz sieciowy wyposażony w czterordzeniowy procesor i układ wzmacniacza o mocy 40 W na kanał, wykorzystujący technikę DirectDigital. POWERNODE EDGE, podobnie jak inne modele z tej linii produktowej marki Bluesound, to urządzenie do którego wystarczy „po prostu dodać głośniki”, aby móc cieszyć się dźwiękiem wysokiej rozdzielczości. POWERNODE EDGE wyróżnia się wyjątkowo korzystną ceną w stosunku do funkcjonalności i jakości brzmienia, jakie oferuje.

Bluesound POWERNODE Edge

POWERNODE EDGE to doskonały model nie tylko na początek przygody z zaawansowanym sprzętem audio. Urządzenie obsługuje m.in. popularny standard MQA (od ang. Master Quality Authenticated) i zostało wyposażone w złącze HDMI z eARC, czyli ulepszonym zwrotnym kanałem audio (od ang. Enhanced Audio Return Channel). We współpracy z odpowiednimi kolumnami głośnikowymi, POWERNODE EDGE może być świetną alternatywą dla soundbara lub klasycznego zestawu wieżowego.

Bluesound POWERNODE EDGE

Kompaktowa obudowa

Uwagę zwracają przede wszystkim kompaktowe gabaryty modelu POWERNODE EDGE. Ma on wysokość 1U i szerokość równą połowie szerokości standardowej szafy rack. Bez problemu zmieści się więc na szafce RTV, a nawet możesz go ukryć za nią lub zawiesić na ścianie. W zestawie znajdziesz niezbędne do tego akcesoria.

Amplifikacja DirectDigital

W modelu POWERNODE EDGE zastosowano technikę DirectDigital. Jest to w praktyce połączenie możliwości wzmacniacza i przetwornika C/A. Dzięki temu rozwiązaniu sygnał audio jest przesyłany w postaci cyfrowej niemal do wyjścia – dopiero przed terminalami głośnikowymi jest zamieniany na postać analogową. Takie rozwiązanie sprawia, że w odtwarzanym dźwięku zniekształcenia zredukowane są do minimum. W połączeniu z mocą 40 W na każdy z kanałów, pozwala to uzyskać niezwykłe wrażenia dźwiękowe.

Bluesound POWERNODE EDGE

Wielozadaniowa konstrukcja

Model POWERNODE EDGE może być elementem domowego systemu multiroom opartego na platformie BluOS. Jego gabaryty, kształty, funkcje i możliwości połączeniowe sprawiają, że można go łatwo zaimplementować w dowolnej konfiguracji, zapewniając w niej możliwość obsługi audio wysokiej rozdzielczości. Niezależnie od sposobu wykorzystania, model POWERNODE EDGE jest idealnym wyborem do współpracy z Twoją ulubioną parą głośników – zarówno tych wolnostojących, jak i instalacyjnych.

Różnorodne opcje sterowania

Na uwagę zasługuje również komfort obsługi modelu POWERNODE EDGE. Oprócz możliwości sterowania za pomocą panelu dotykowego ulokowanego na froncie obudowy, streamer marki Bluesound możemy obsługiwać także za pomocą aplikacji mobilnej BluOS Controller, a nawet komunikatów głosowych – POWERNODE EDGE jest kompatybilny z Amazon Alexą i Asystentem Google. Co więcej, streamer marki Bluesound może również współpracować praktycznie z dowolnym pilotem działającym na podczerwień. Dzięki temu, do kontroli podstawowych funkcji dostępnych w modelu POWERNODE EDGE możesz użyć np. pilota do telewizora.

Bluesound POWERNODE Edge

Sprzęt marki Bluesound możesz lepiej poznać odwiedzając jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design. Z pomocą obecnych na miejscu #EkspertówDobregoBrzmienia, po wcześniejszym umówieniu się, możesz sprawdzić wybrany sprzęt w praktyce, testując jego możliwości w specjalnie przystosowanym pomieszczeniu odsłuchowym.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: