Poprzedni
Następny

Klasyczny wzmacniacz, a Spotify Connect, Tidal i funkcje sieciowe [WIDEO]

Posiadasz klasyczny wzmacniacz stereo, bądź leciwy amplituner kina domowego, który brzmi świetnie ale brakuje Ci w nim funkcji sieciowych - to problem, z którym mierzą się dziś kolejni użytkownicy starszych urządzeń audio. Rozwiązanie, które ten problem rozwiązuje jest bardzo proste - odtwarzacz sieciowy.

W dzisiejszym odcinku pokazujemy odtwarzacze sieciowe do wzmacniaczy, które proponują marki Audio Pro, Yamaha oraz Bluesound. Na ich przykładzie pokazujemy jak w prosty sposób sprawić by Spotify Connect, Tidal, radio internetowe i inne usługi sieciowe mogły pojawić się na Twoim wzmacniaczu zintegrowanym. Pokazane propozycje to rozwiązania na każdą kieszeń, dlatego znajdziecie tam zarówno rozwiązania przystępne cenowo, jak również takie, które wniosą dodatkową jakość do Waszego systemu audio.

 

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

Poprzedni
Następny

Polecane

Supercena
NODE 2i

NODE 2i (wyprzedaż)

Bluesound
Bluesound
Special Price 1 899 zł Regular Price 2 499 zł i
Prosimy o kontakt
MusicCast WXC-50

MusicCast WXC-50

Yamaha
Yamaha MusicCast
Special Price 1 849 zł Regular Price 1 999 zł i
Prosimy o kontakt
Promocja
AudioPro Link 1

Link 1

Audio Pro
Odtwarzacze sieciowe
Special Price 299 zł Regular Price 699 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: