Poprzedni
Następny

Indiana Line Tesi 661 na targach Milano hi-fidelity

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

W listopadzie odbyła się 29. edycja wystawy Milano hi-fidelity, podczas której zwiedzający mogli posłuchać i zapoznać się z licznymi zaawansowanymi urządzeniami audio. Jednym z nich były kolumny głośnikowe marki Indiana Line, model Tesi 661.

Indiana Line Tesi 661 na targach Milano hi-fidelity

źródło: Indiana Line Italia

Indiana Line to ceniona włoska marka, która w tym roku świętuje 45. rocznicę swojej działalności. Celem projektantów niezmiennie pozostaje najwyższa jakość wykonania połączona z racjonalnym wykorzystaniem poszczególnych podzespołów. Dzięki temu udało się osiągnąć brzmienie daleko wykraczające poza parametry dostarczane przez konkurencyjne głośniki w podobnym przedziale cenowym.

Potwierdzeniem tych założeń jest seria Tesi stanowiąca esencję włoskiej myśli wzorniczej. Konstrukcje z tej linii cechują się klasycznym kształtem obudów i charakterystycznie zaokrąglonymi krawędziami. Możliwości akustyczne jednego z modeli tej serii można było sprawdzić na wystawie Milano hi-fidelity.

descrition-tesi-661-3.jpg (750×750)

W relacji portalu „the Ear” czytamy, że 3-drożne kolumny podłogowe Tesi 661 były „okazją wystawy” i tworzyły na tyle „ogromny dźwięk”, że zwiedzający pytali „gdzie jest subwoofer?”. Jest to zasługa m.in. zastosowania aż czterech przetworników: 26-mm kopułki wysokotonowej, 160-mm przetwornika średniotonowego oraz pary jednostek niskotonowych o średnich 160-mm i dużym linowym wychyleniu. Kolumna świetnie poradzi sobie w większych wnętrzach o powierzchni od 16 do 25 m2, w których zapewni fantastyczną skalę dźwięku, najlepiej stojąc odsunięta ok. 1 metr od ściany.

Więcej na temat kolumn Indiana Line Tesi 661 dowiesz się z naszego testu:

Kolumny Indiana Line Tesi 661 dostępne są w salonach Top Hi-Fi & Video Design, gdzie można je przetestować. Wystarczy umówić się na odsłuchy. Obecni na miejscu specjaliści pomogą w przeprowadzeniu testów i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: