Poprzedni
Następny

Devialet Dione Opéra de Paris – nowa odsłona cenionego soundbara

Firma Devialet wprowadza do oferty soundbar Dione w nowym, ekskluzywnym wykończeniu Opéra de Paris. Tym samym Dione dołącza do takich urządzeń francuskiego producenta jak głośniki Phantom oraz Mania, które również dostępne są w tej wyjątkowej wersji.

Devialet Dione Opera de Paris

Dione to zaawansowany technicznie soundbar z Dolby Atmos, który zapewnia w domowym zaciszu wrażenia dźwiękowe niemal jak prawdziwego kina. W modelu tym wykorzystano wiele autorskich, opatentowanych rozwiązań firmy Devialet, gwarantujących nie tylko doskonałe brzmienie, ale też komfortowe użytkowanie tego soundbara.

Wyjątkowy design

Ekskluzywna wersja Opéra de Paris to nawiązanie, jak sama nazwa wskazuje, do Opery Paryskiej – jednej z największych instytucji kulturalnych na świecie. Inspirowany złoconymi wnętrzami tego prestiżowego obiektu, soundbar firmy Devialet ma panel frontowy z elementami zawierającymi szlachetne, 22-karatowe żółte złoto (określane jako Moon Gold).Devialet Dione Opera de Paris

Wykończenie Opéra de Paris soundbara Dione, doskonale współgra z tym, które zostało zastosowane w głośniku Phantom, opracowanym we współpracy z mistrzami złotnictwa z paryskiego Ateliers Gohard, którzy są odpowiedzialni również za odnawianie złoceń we wnętrzach paryskiej opery i innych zabytkach, stosując przy tym uświęcone tradycją metody.

Devialet Dione Opera de Paris

Te same funkcje i rozwiązania

Pod względem funkcjonalnym wersja Opéra de Paris jest identyczna z dotychczas dostępnym na rynku modelem Dione, oferowanym w czarnym kolorze. Oprócz kompatybilności z systemem Dolby Atmos 5.1.2-kanałowym, znajdziemy tu m.in. 17 odpowiednio rozmieszczonych przetworników elektroakustycznych z charakterystycznym obracanym sferycznym elementem (ORB) ulokowanym w centralnym punkcie soundbara. Nie zabrakło tu również złącza HDMI z obsługą ulepszonego zwrotnego kanału audio (eARC), dwuzakresowego modułu Wi-Fi (2,4 i 5 GHz) czy Bluetooth 5.0 (z obsługą kodeków SBC i AAC) oraz funkcji AirPlay 2.

Devialet Dione Opera de Paris

Model doceniony za innowacyjność

Soundbar Dione to konstrukcja, która zdążyła już zyskać uznanie specjalistów z branży audio-wideo. Model ten zdobył m.in. prestiżową nagrodę EISA za najlepszy „soundbar high-end 2022–2023”.  Jest on naszpikowany innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi opracowanymi przez francuskiego Devialeta. Umożliwia m.in. strumieniowe odtwarzanie audio i obsługę za pomocą aplikacji mobilnej Devialet. Z urządzeniem kompatybilny jest również pilot Devialet Remote (dostępny osobno).

Zobacz także: „Rotel, Thorens i Devialet wśród laureatów EISA 2022–2023”

Devialet Dione Opera de Paris

Zapraszamy do salonów

Soundbar Devialet Dione Opéra de Paris pojawi się w grudniu w ofercie Top Hi-Fi & Video Design. Jeśli chcesz przekonać się o możliwościach tego lub innych urządzeń francuskiego producenta, zachęcamy do umówienia się na odsłuchy w jednym z naszych salonów sprzedaży dostępnych w całej Polsce.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: