Poprzedni
Następny

Dzień Darmowej Dostawy w Top Hi-Fi – kupuj bez dodatkowych kosztów!

5 grudnia obchodzimy Dzień Darmowej Dostawy. Z tej okazji w Top Hi-Fi & Video Design obniżamy koszty wszystkich form dostawy do 0 zł. Akcja dotyczy wszystkich zakupów, jakie zostaną dokonane tego dnia online – za pośrednictwem strony internetowej tophifi.pl – lub stacjonarnie, w jednym z 20 naszych salonów dostępnych w całej Polsce.

Dzień Darmowej Dostawy Top Hi-Fi

Co ważne, nie ma dolnego progu jeśli chodzi o wartość zamówienia – dostawa do wszystkich zamówień złożonych 5 grudnia 2022 roku w Top Hi-Fi & Video Design będzie bezpłatna. Jeśli masz swój wymarzony sprzęt audio lub audio-wideo, może to być dobra okazja, aby nawet bez wychodzenia z domu zakupić go, nie ponosząc jednocześnie kosztów transportu.

Chcesz otrzymywać informacje na temat aktualnych promocji w salonach Top Hi-Fi & Video Design, a może potrzebujesz porady dotyczącej wyboru sprzętu audio lub szukasz ciekawych recenzji i testów premier rynkowych. Te i wiele innych informacji znajdziesz w naszym Klubie Dobrego Brzmienia.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz również w zakładce „Promocje”.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: