Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins Formation Wedge - wyjątkowy głośnik bezprzewodowy [WIDEO]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Bohaterem dzisiejszego filmu, jest duchowy spadkobierca wielokrotnie nagradzanego przez ekspertów branży audio modelu Zeppelin. To jeden z najbardziej bezkompromisowych głośników bezprzewodowych dostępnych na rynku, który należy jednocześnie do sieciowej serii Formation od Bowers & Wilkins. Swoją uwagę poświęciliśmy głośnikowi bezprzewodowemu multiroom Bowers & Wilkins Formation Wedge.

Mamy tu do czynienia z projektem tak samo pięknym jak i bezkompromisowym. Materiały użyte do produkcji Wedge'a od razu pokazują, że mamy tu do czynienia z głośnikiem z wyżej półki, a możliwości strumieniowania sygnału audio między nim, a pozostałymi głośnikami z rodziny Formation robi naprawdę duże wrażenie. 

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

 

 

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: