Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

Bowers & Wilkins Formation Wedge

Formation Wedge wśród głośników bezprzewodowych wyróżnia się nie tylko legendarnym wręcz dźwiękiem Bowers & Wilkins, ale także unikatową stylistyką, która nadaje konstrukcji eliptyczny, łukowaty kształt. Z piękną obudową, komponentami umożliwiającymi odwzorowanie pełnozakresowego brzmienia stereo, jak również innowacyjną technologią bezprzewodową, Formation pozwala doświadczyć najwyżej formy dźwięku w jakości high-res.

 

Bowers & Wilkins Formation Wedge

 

Wewnątrz eliptycznej obudowy Formation Wedge projektanci umieścili kompletny system głośnikowy, składający się z pary 25-milimetrowych kopułek wysokonowych Double Dome Tweeter, pary 90-milimetrowych przetworników średniotonowych z zawieszeniem FST oraz 150-milimetrowego woofera. Całość gwarantuje znakomitą jakość brzemienia i efektywne odwzorowanie prawdziwego efektu stereo. Dzięki unikalnemu kształtowi obudowy i precyzyjnemu rozmieszczeniu głośników, dźwięk może bez przeszkód docierać do każdego zakątka pomieszczenia. Formation Wedge zapewnia także strumieniowanie high-res audio i potrafi perfekcyjnie zsynchronizować się z innymi głośnikami z serii Formation, tworząc wysokiej klasy system multiroom.

 

Bowers & Wilkins Formation Wedge

 

Formation Wedge udostępnia m.in. łączność sieciową Wi-Fi i Ethernet oraz połączenie Bluetooth aptX HD umożliwiające uzyskanie bezprzewodowego dźwięku o jakości przewyższającej płytę CD.

 

Projektanci Bowers & Wilkins nie zapomnieli także o użytkownikach urządzeń marki Apple, z myślą o których Formation Wedge został wyposażony w technologię AirPlay 2. Urządzenie umożliwia też strumieniowanie muzyki ze Spotify, równocześnie będąc przygotowanym do współpracy z serwerem muzycznym Roon.

 

Bowers & Wilkins Formation Wedge

 

Wszystkie modele z serii Formation tworzą sieć Mesh, która została opracowana z myślą o równomiernym pokryciu całego domu bez negatywnego wpływu na jakość domowej sieci. W ten sposób każdy produkt w sieci Mesh wybiera optymalną ścieżkę do przesyłania danych pomiędzy urządzeniami, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości i stabilności przesyłania strumieniowego.

 

 

 

Moc wzmacniacza2 x 40 W (tweeter); 2 x 40 W (midrange); 1 x 80 W (subwoofer)
Pasmo przenoszenia35 Hz - 28 kHz - double dome
WiFiTak
AirPlayTak
BluetoothTak
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Wymiary (S x W x G) mm281 x 254 x 260
Waga kg6.5
InneApple® AirPlay 2® technology, Spotify® Connect, Roon Ready, Bluetooth In, Digital Signal Processing (DSP), Digital amplifier, Dynamic EQ

Marka: Bowers & Wilkins

Formation Wedge czarny

Special Price 4 499 zł Regular Price 4 699 zł
/ sztuka
  • Moc wzmacniacza: 2 x 40 W (tweeter); 2 x 40 W (midrange); 1 x 80 W (subwoofer)
  • Pasmo przenoszenia: 35 Hz - 28 kHz - double dome
  • WiFi: Tak
  • AirPlay: Tak

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 225 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: