Poprzedni
Następny

Back to school 2020 - polecamy przybory audio [WIDEO]

Wraz z początkiem września dzieci wracają do szkoły, a my powracamy z naszymi rekomendacjami produktów audio. Te umilą czas zarówno rodzicom (kiedy dzieci nie ma w domu), jak i samym dzieciom po powrocie z zajęć. W dzisiejszym odcinku pokażemy kilka propozycji z różnych grup produktów audio takich jak: bezprzewodowy głośnik bluetooth od szwedzkiego Audio Pro, słuchawki nauszne dedykowane graczom komputerowym od Audio-Technica czy gramofon bezprzewodowy dla miłośników winyla. To jednak nie wszystko, gdyż w filmie znalazło się też miejsce dla mini zestawu stereo opartego o amplituner Yamaha i głośniki podstawkowe od firmy PSB.

Pamiętajcie, że tych inspiracji jeszcze więcej znajdziecie na stronie naszego sklepu internetowego Top Hi-Fi & Video Design gdzie trwa akcja promocyjna "Back To School".

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

 

 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: