Poprzedni
Następny

Co to jest Platforma EVO?

Platforma EVO to innowacyjna koncepcja tworzenia urządzeń, które są trwałe i nie podlegają procesowi starzenia się, zarówno pod względem fizycznym, jak i technologicznym. Wszystkie urządzenia Devialet z linii Expert zostały zaprojektowane tak, aby zawsze były zgodne z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.

Cała architektura elektroniczna EVO objęta jest działaniem oprogramowania, z możliwością ciągłej jego aktualizacji. Również kluczowe funkcje, takie jak konwersja mocy w ramach głównego źródła zasilania lub zarządzanie rdzeniem ADH, także kontrolowane są przez oprogramowanie. Ponadto poszczególne płytki z układami elektronicznymi zawierają części o podwyższonych parametrach jakościowych, pozwalając uzyskać optymalną trwałość i powtarzalność produkcji. Dzięki optymalizacji oprogramowania zasilającego można poprawić konwersję mocy - zarówno pod względem wydajności, jak i szybkości działania. Z kolei doskonałe zarządzanie rdzeniem ADH radykalnie poprawia jakość reprodukcji dźwięku.

Systemy Expert Pro zostały zaprojektowane tak, aby jak najdłużej były w pełni sprawne. Niezależnie od tego, kiedy został wyprodukowany dany egzemplarz, zapewnione jest ciągłe wsparcie i możliwość jego sukcesywnego ulepszania. Pozwala to nieustannie rozwijać urządzenie wraz ze zmieniającym się poziomem technologicznym świata audio i w ten sposób podążać za aktualnymi trendami rynkowymi. Wszystko to otrzymuje się w postaci regularnych, bezpłatnych aktualizacji oprogramowania. Systemy Expert Pro firmy Devialet zostały zaprojektowane tak, aby pozostać w czołówce technologii. Dziś i w przyszłości.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: