Poprzedni
Następny

Apple AirPlay2 w urządzeniach NAD Electronics

Apple AirPlay2 w urządzeniach NAD Electronics

NAD Elecronics zapowiada aktualizację, która wprowadzi Apple AirPlay2 do wzmacniacza strumieniowego BluOS Masters M10, przedwzmacniacza/DACa/odtwarzacza strumieniowego BluOS C 658 i modeli kompatybilnych z MDC BluOS 2i.

Wiodący producent domowych urządzeń audio i wideo klasy premium, NAD Electronics, zapowiedział, otrzymają ważną aktualizację oprogramowania dla swoich urządzeń. Wsparcie Apple AirPlay 2 otrzymają przedwzmacniacz/DAC/odtwarzacz strumieniowy BluOS C 658 oraz najnowszy wzmacniacz strumieniowy BluOS Masters M10. Na tym nie koniec, ponadto firma NAD wprowadziła moduł MDC BluOS 2i, który można zainstalować w specjalnie przygotowanych slotach wzmacniaczy zintegrowanych C 368 i C 388, aby dodać do tych urządzeń strumieniowanie multiroom BluOS i funkcję AirPlay 2.

Funkcjonalność zostanie wprowadzona przy okazji aktualizacji oprogramowania wielokrotnie nagradzanej i zastrzeżonej platformy high-res BluOS do wersji 3.4.20. Udostępnienie aktualizacji zaplanowana na 30 lipca 2019r. AirPlay 2 będzie dostępne natychmiast po zakończeniu upgrade’u urządzenia, a użytkownicy wymienionych wyżej urządzeń NAD będą mogli strumieniować serwisy muzyczne, podcasty, audiobooki, filmy, gry, YouTube audio, dźwięk z telewizora oraz muzykę zgromadzoną w swoich iPhone'ach, iPadach lub komputerach Mac.

Aktualizacja wprowadza także możliwość zarządzania odtwarzaniem na wymienionych urządzeniach NAD przy użyciu sterowania głosowego Siri użytkownikom Apple Music. Z AirPlay 2 klienci z kilkoma urządzeniami obsługującymi BluOS lub głośnikami kompatybilnymi z AirPlay 2 będą mogli cieszyć się swoją ulubioną muzyką w całym domu - przy zachowaniu idealnej synchronizacji.

"Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować użytkownikom urządzeń NAD kompatybilność z Apple AirPlay 2", podkreśla Cas Oostvogel, menadżer produktu w NAD Electronics. "Szczególnie dumni jesteśmy z tego, że taką możliwość oferujemy w przypadku modułu BluOS 2i, ponieważ technologia AirPlay 2 nigdy nie była implementowana w tego typu rozwiązaniach modułowych, dzięki czemu właściciele starszych modeli NAD, takich jak wzmacniacze zintegrowane C 368 i C 388, które debiutowały w 2016 r., mogą zyskać dostęp do nowej technologii wiele lat po ich pierwotnym zakupie".

Z AirPlay 2, NAD C 658, C 368, C 388 i Masters M10 staną się idealnym rozwiązaniem dla użytkowników Apple szukających najwyższej jakości dźwięku i bezproblemowej wygody multiroom.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: