Poprzedni
Następny

6 świątecznych filmów dla całej rodziny

Co roku w okolicy świąt producenci zasypują nas mnóstwem jeszcze lepszych i jeszcze bardziej wymyślnych gwiazdkowych hitów filmowych, więc jeśli chodzi o współczesne kino bożonarodzeniowe, na pewno wiecie, po co warto sięgnąć. Jeśli natomiast macie ochotę zaprosić na swoje kino domowe odrobinę sentymentu z ubiegłych lat, zobaczcie, które pozycje sprawdzą się idealnie.

Cud na 34. ulicy

“Cud na 34. ulicy” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy lubią świąteczne wzruszenia z nutką romantycznej miłości i piękna, baśniowa historia, w której każdy członek rodziny znajdzie wątek dla siebie. Kiedy mieszkająca tylko z matką mała dziewczynka traci wiarę w świętego Mikołaja, spotkanie z tajemniczym starszym panem w centrum handlowym powoduje, że zaczyna zmieniać swoje zdanie. W ponownym odnalezieniu magii świąt pomaga jej przemiły sąsiad, który próbuje wciągnąć w gwiazdkową przygodę również cyniczną matkę dziewczynki.

Fred Claus – brat Świętego Mikołaja

Zabawna historia z morałem. Fred Claus to totalne zaprzeczenie swojego młodszego brata, świętego Mikołaja. To niezwykle gburowaty i do bólu cyniczny osobnik, który nienawidzi radosne otoczki Bożego Narodzenia, z którego to powodu lata temu odciął się od swojej rodziny. Pewnego dnia los płata mu jednak figla – okazuje się, że Fred musi zagryźć zęby i wrócić do rodzinnego biznesu, w którym główne skrzypce gra teraz jego brat. 


Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Poszukaj inspiracji w naszych poradnikach: 


Elf 

Will Ferrell to synonim dobrej zabawy i wielki talent komediowy, który chowa się za niezwykle plastyczną twarzą. Nikt nie potrafi tak rozbawiać, konfundować, zawstydzać i wzbudzać politowania w tak wyjątkowy sposób, jak ten człowiek, co zresztą udowodnił w szerokiej gamie swoich produkcji. Tym razem wciela się w on w rolę faceta w średnim wieku, który wychował się z elfami świętego Mikołaja, więc przez całe życie myślał, że jest jednym z nich. Kiedy wychodzi na jaw, że przez kilkadziesiąt lat żył w błędzie, wyrusza na poszukiwania swojej prawdziwej, człowieczej tożsamości. Gwarantujemy dużo śmiechu!

Rodzice chrzestni z Tokyo

W tym zestawieniu nie może zabraknąć też prawdziwego wyciskacza łez! “Rodzice chrzestni z Tokyo” to pięknie narysowana animacja, której akcja toczy się w dalekim Tokyo. Historia śledzi troje bezdomnych, którzy znajdują na śmietniku porzuconego noworodka i robią wszystko, by na nowo połączyć go z kobietą, która wydała go na świat.

Człowiek, który wynalazł Boże Narodzenie

Baśniowa historia ciężkiej drogi Karola Dickensa do napisania “Opowieści Wigilijnej”. Dlaczego trudno pisało mu się historię Ebenzera Scrooge’a? W tamtych czasach tematyka jego powieści była co najmniej kontrowersyjna (a może nawet rewolucyjna), ponieważ wprowadziła do literatury nowy nurt – przyziemny, surowy i zgłębiający margines społeczny, czyli tematy dotychczas ignorowane przez literatów.

The Muppet Christmas Carol 

Kto nie lubi muppetów, niech pierwszy rzuci pilotem! Zwłaszcza że tym razem mowa o ichniej wersji klasyka Dickensa, która jest absolutnym hitem. Inteligentny humor i zabawne przygody ulubionych telewizyjnych kukiełek to najlepsze remedium na chłodny zimowy wieczór!

A jeżeli szukasz sprzętu audio i masz pytania na jego temat, skonktaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: