Poprzedni
Następny

Podsumowanie audio poradników prezentowych 2020

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

Wkraczając „pełną parą” w grudzień, rozpoczęliśmy najgorętszy okres w dziedzinie obdarowywania się wzajemnie upominkami. Są to podarunki drobne, często też trafiają się te pokaźniejszych rozmiarów, a każdy z nich ma to samo zadnie - sprawić by na twarzy drugiej osoby zagościł uśmiech. Skupiliśmy wszystkie poradniki w jednym miejscu, by tym samym pomóc Świętemu Mikołajowi oraz jego corocznym pomocnikom. Prezenty jak zawsze dostaną tylko Ci, którzy byli grzeczni oraz Ci, którzy obiecali że się wkrótce poprawią. 

W Top Hi-Fi & Video Design już od kilku tygodni pracujemy w pocie czoła, by wspomóc domowych darczyńców i dostarczamy im kolejne inspiracje prezentowe w dziedzinie, którą od lat się pasjonujemy i świetnie się na niej znamy - sprzęcie audio. W ostatnim czasie zaprezentowaliśmy cztery różne poradniki prezentowe z obszaru sprzętu audio do domu oraz produktów przenośnych, które dedykowaliśmy oddzielnym grupom miłośników muzyki. Znalazły się wśród nich:

Audio prezentownik uniwersalny, dla każdego - w którym pokazaliśmy najnowszy amplituner kina domowego od Yamahy, rocznicowe kolumny głośnikowe od Bowers & Wilkins, aktywne kolumny podłogowe od szwedzkiego Audio Pro, gramofon szwajcarskiego Thorens'a oraz wyjątkowy zestaw stereo ze wzmacniaczem NAD z serii Masters oraz kolumnami ELAC. Zachęcamy do obejrzenia tego uniwersalnego poradnika.

Audio prezentownik dla mężczyzny - czyli pozycje skrojone pod tą najbardziej aktywną w branży audio hi-fi grupę użytkowników. W tym materiale poznacie wyborny gramofon od firmy Audio-Technica, słuchawki planarne Audeze, zestaw all-in-one niemieckiego Sonoro, potężny i szalenie innowacyjny głośnik bezprzewodowy od francuskiego Devialeta oraz zestaw stereo z elektroniką Yamaha i głośnikami od Bowers & Wilkins.  

Audio prezentownik dla kobiet - z myślą o Paniach stworzyliśmy dedykowaną listę pomysłów na prezent, uwzględniając nie tylko najwyższą klasę brzmienia, jaką te propozycje mają reprezentować, ale też wygląd który przedstawicielki płci pięknej powinien zainteresować. Będą to głośniki bezprzewodowe od firm Audio Pro i Vifa, słuchawki z aktywną redukcją szumu od Audio-Technica, zestaw all-in-one Sonoro oraz potężny głośnik bezprzewodowy z wyrafinowanej serii Formation od Brytyjczyków z Bowers & Wilkins.  

Audio prezentownik dla młodzieży - która uwielbia mieć muzykę przy sobie zawsze i wszędzie. Nasze propozycje prezentów dla młodszych melomanów będą doskonałą inspiracją dla ich rodziców - jeśli był grzeczny, niech znajdzie, którąś z tych propozycji pod choinką. Mogą to być nowe słuchawki True Wireless Audio Technica czy słuchawki gamingowe dla zapalonego gracza, od amerykańskiego Audeze. W młodzieżowym pokoju świetnie odnajdzie się również głośnik bezprzewodowy od Yamahy lub Audio Pro, a jeśli dźwięk ma podążać za "młodym", mamy propozycję głośnika bezprzewodowego z własnym zasilaniem od skandynawskiej firmy Vifa.

Pamiętajcie też, że jeśli nie macie przekonania jakiego rodzaju prezent z dziedziny audio chciałaby dostać bliska Wam osoba, mamy dla Was propozycję, która może okazać się świetną alternatywą. Mowa o naszej karcie podarunkowej, którą możecie zasilić dowolną wybraną przez Was kwotą. Honorowana w każdym salonie sieci Top Hi-Fi, pozwoli zrealizować marzenia każdego fana dobrego brzmienia.

 

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: