Poprzedni
Następny

Jakie słuchawki do 200 zł wybrać?

Średnia ocen: 4.9
(17 ocen) 3 komentarze

Szukasz dobrych i niedrogich słuchawek? Mają być wygodne, solidne i grać na tyle przyzwoicie, żeby odróżnienie gitary od gitary basowej przychodziło Ci bez zawahania? W naszej ofercie znajdziesz sporo modeli, które spełniają pierwsze dwa wymagania. A co do trzeciego – tu czeka Cię raczej miłe zaskoczenie. Nawet na najniższej półce są bowiem urządzenia, które jakością dźwięku mogą spokojnie rywalizować ze znacznie droższymi odpowiednikami. Dowiedz się, jakie słuchawki do 200 zł wybrać.

Spis treści: Słuchawki do 200 zł

  1. Czego w ogóle spodziewać się po słuchawkach za ok. 200 zł?

  2. Przewodowe słuchawki nauszne do 200 zł. Polecane modele

  3. Bezprzewodowe słuchawki nauszne do 200 zł. Polecane modele

  4. Słuchawki dokanałowe do 200 zł. Polecane modele

  5. Słuchawki gamingowe do 200 zł. Polecane modele

  6. Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do 200 zł wybrać

Koss Porta Pro

Czego w ogóle spodziewać się po słuchawkach za ok. 200 zł?

Pewnie zdarzyło Ci się już słyszeć, że „za 200 zł nie kupisz dobrych słuchawek”. Takie opowieści możesz włożyć między bajki. Wszystko zależy bowiem od Twoich oczekiwań i wcześniejszych doświadczeń ze słuchawkami, a także od sposobu, w jaki zamierzasz ich używać. Kluczem jest więc odpowiedni wybór – dopasowanie słuchawek do potrzeb. Tylko te potrzeby najpierw trzeba określić. Właśnie w tym pomoże Ci ta część poradnika.

Z przewodem lub bez

Wśród słuchawek za ok. 200 zł znajdziesz zarówno modele przewodowe, jak i bezprzewodowe. Te pierwsze będą lepszym wyborem, jeśli na stawiasz głównie na jakość dźwięku. To dlatego, że dostępne w tej cenie słuchawki Bluetooth w większości oferują wyłącznie podstawowe kodeki, tj. AAC i SBC. Na pierwszy rzut oka różnica nie powinna być miażdżąca, ale jeśli podłączysz model przewodowy do dobrego źródła – np. do wzmacniacza DragonFly Black – natychmiast ją poczujesz.

Natomiast obszarem, w którym bezprzewodowe mają zdecydowaną przewagę, jest mobilność. Jeśli więc dużo podróżujesz lub codziennie rano pokonujesz kilkanaście przystanków tramwajem czy autobusem (a po południu to samo, tylko w drugą stronę), dobre słuchawki bezprzewodowe do 200 zł mogą być znacznie bardziej praktycznym wyborem.

koss kph30i

Różnorodność konstrukcji

Podobnie jest z konstrukcjami słuchawek. Już w przedziale cenowym do 200 zł możesz wybierać spośród wszystkich dostępnych na rynku. Każda ma oczywiście mocne i słabe strony:

  • Zamknięte słuchawki nauszne dają lepszą izolację od otoczenia, ale często kosztem sceny dźwiękowej, która nie jest tak rozległa, jak w modelach otwartych i półotwartych. Niemniej będą świetnym wyborem do komunikacji miejskiej czy biura – kiedy założysz je na głowę, mruczenie silnika czy gwar kolegów i koleżanek nie będą przeszkadzać Ci cieszeniu się muzyką.

  • Otwarte i półotwarte słuchawki nauszne oferują lepszą przestrzenność i charakterystyczne „napowietrzenie” dźwięku. Instrumenty są lepiej odseparowane, co sprzyja odbiorowi muzyki. Utrudniać za to może go fakt, że taka konstrukcja nie daje prawie żadnej separacji od odgłosów otoczenia, a ponadto to, czego słuchasz, usłyszą także osoby będące w pobliżu. Trudno więc wyobrazić sobie głośną sesję z heavy metalem, gdy kilka metrów dalej słodko śpi dziecko.

  • Słuchawki dokanałowe natomiast gwarantują dobrą separację i dbają o to, żeby dźwięk nie wyciekał na zewnątrz. Gdzie jest haczyk? Cóż, ta konstrukcja nie dla każdego jest wygodna. Niektórzy po prostu nie lubią tego uczucia „zatkania” uszu. Ponadto brzmienie – co zrozumiałe – nie będzie tak przestrzenne i nasycone, jak w słuchawkach nausznych z podobnego przedziału cenowego. Choć dodam, że ta uwaga dotyczy głównie niskiej półki cenowej.

  • Są jeszcze słuchawki douszne, czyli – najprościej mówiąc – mniej inwazyjne dokanałowe. Nie umieszczasz ich bowiem w kanale słuchowym, ale u jego wyjścia. Wśród nich znajdziesz modele z gąbką oraz takie o specjalnie wyprofilowanym kształcie. I o ile te pierwsze spisują się naprawdę nieźle, o tyle te drugie nie tylko nie zapewniają odpowiedniej izolacji, ale także grają bardzo „kapryśnie”, gdyż brzmienie zależy od sposobu, w jaki są ułożony w uszach. W tym zestawieniu pomijam oba te warianty.

Solidność wykonania

Choć mogłoby się wydawać, że pod tym względem drogie i tanie słuchawki dzieli prawdziwa przepaść, sytuacja wcale nie wygląda tak źle. Oczywiście w przedziale cenowym do 200 zł trudno oczekiwać zarezerwowanych dla droższych konstrukcji materiałów. Natomiast producenci – zwłaszcza ci uznani – raczej nie idą na łatwiznę. Doświadczenie inżynierów oraz staranna kontrola jakości sprawiają, że nawet niedrogie modele są w stanie sporo znieść.

Dużo jednak zależy też od tego, w jaki sposób zamierzasz korzystać ze słuchawek. W końcu wieczorne odsłuchy w domu czy umilanie pracy przed komputerem będą dla nich zdecydowanie mniej wymagającym zadaniem niż towarzyszenie Ci podczas wymagającego treningu. Jeśli więc wiesz, że słuchawki czeka intensywna eksploatacja, rozejrzenie się za droższym modelem będzie dobrym pomysłem. Przy czym uwaga to dotyczy głównie modeli nausznych, bo to w ich przypadku jakość pałąka czy mocowań nausznic odgrywa kluczową rolę w kontekście przyszłych zastosowań.

Zobacz nasz film lub przeczytaj kompendium o wyborze słuchawek: Jakie słuchawki wybrać i kupić?

Wsparcie nowoczesnych technologii

To właśnie w tym aspekcie najmocniej odczujesz różnicę między niedrogimi słuchawkami z tzw. entry levelu a bardziej zaawansowanymi modelami. W przedziale cenowym do 200 zł takie funkcje, jak ANC (aktywna redukcja szumów), nasłuchiwanie odgłosów otoczenia czy optymalizacja jakości rozmów, są prawdziwą rzadkością.

Dlatego, jeśli takie technologie są dla Ciebie priorytetem, lepiej rozejrzyj się na wyższej półce cenowej. Kilka cennych porad znajdziesz w artykule: Słuchawki do 500 zł – jakie wybrać? Doradzamy.

Przewodowe słuchawki nauszne do 200 zł. Polecane modele

Prezentację polecanych słuchawek do 200 zł rozpoczynam od przewodowych modeli nausznych. W końcu dla wielu osób to pierwszy wybór.

Koss Porta Pro – legenda trwająca od 1984 r.

Są takie słuchawki, na widok których robi się cieplej na sercu. Koss Porta Pro zdecydowanie należą do tej grupy. Wprowadzone na rynek w 1984 (!!!), do dzisiaj często są uważane za najlepsze słuchawki nauszne z niskiej półki cenowej i stanowią punkt odniesienia dla wielu producentów, którzy chcą połączyć lekką konstrukcję z wyjątkowo przyjemnym i angażującym strojeniem brzmienia. A same także przeszły kilka korzystnych zmian.

Koss Porta Pro

Jakość wykonania tego modelu stoi na wysokim poziomie. Elementy są dobrze spasowane, pałąk –solidny z szerokim zakresem regulacji. Mocowanie nausznic także jest starannie wykonane. W połączeniu z lekką konstrukcją – Porta Pro ważą 60 g – daje to całkiem mobilne słuchawki, dobre i do odsłuchów w domu, i do użytku „w ruchu”. Jedynym ograniczeniem jest tutaj kabel, ale nadmienię, że słuchawki mają także wersję bezprzewodową, której cena wykracza jednak nieznacznie poza przyjęty w tym artykule budżet: Koss Porta Pro Wireless.

Brzmienie Porta Pro to natomiast materiał na osobną opowieść. Połączenie otwartej konstrukcji i dość ciepłego, rozrywkowego strojenia daje bowiem naprawdę ciekawy efekt. Muzyka brzmi żywo, przyjemnie, relaksująco i odprężająco. Jest na tyle łatwa w odbiorze, że nawet po długim odsłuchu pozostaje wrażenie, że chciałoby się więcej.

Komu i do jakich zastosowań polecam słuchawki Koss Porta Pro? Ze względu na otwartą konstrukcję mogą średnio spisywać się w głośnym biurze czy w pędzącym pociągu. Będą za to idealnym kompanem popołudniowego spaceru, bo jak na słuchawki przewodowe są całkiem mobilne, czy wieczornego relaksu, i to z w zasadzie każdym typem muzyki.

Audio Technica ATH-AVC200 – naturalne brzmienie prosto z Japonii

Teraz pora na słuchawki zamknięte. W przedziale cenowym do 200 zł jedną z najlepszych propozycji są Audio Technica ATH-AVC200, czyli przystępny model od jednej z najbardziej cenionych japońskich marek audio.

To większa i cięższa konstrukcja niż Porta Pro. ATH-AVC200 ważą bowiem 210 g i mają duże, zakrywające całe małżowiny nausznice. Materiał, z którego wykonano słuchawki, to tworzywo sztuczne. Na tle modeli z podobnego przedziału cenowego wyróżnia się ono dobrą jakością. Na właściwym poziomie stoi także dopasowanie poszczególnych elementów. Do słuchawek warto jednak podchodzić z pewną dozą delikatności – przede wszystkim nie wyginać pałąka z nadmierną siłą, kiedy ten stawia już opór. Wtedy na pewno odwdzięczą się długim i wygodnym użytkowaniem.

Audio Technica ATH-AVC200

Pod kątem brzmienia ATH-AVC200 stawiają na naturalność. Nie uderzają bardzo mocnym basem – choć moim zdaniem tonom niskim, jak na tę cenę, niczego nie brakuje. Dużo przestrzeni dostają za to tony średnie i wysokie. Dzięki temu wokale i instrumenty wypadają po prostu naturalnie, bez koloryzowania.

Ze względu na zamkniętą konstrukcję i przyjemne, lekkie brzmienie Audio Technica AVC200 są bardzo dobrym wyborem do biura czy komunikacji miejskiej, ale sprawdzą się też w Twoich czterech ścianach, kiedy nie chcesz, żeby reszta domowników słuchała tego, co Ty.

Koss UR40 – idealne do użytku domowego

Szukasz słuchawek, których będziesz używać przede wszystkim w domu? Podczas pracy przed komputerem, relaksu w fotelu czy nawet oglądania filmów? Sprawdź Koss UR40. Wygodne słuchawki wokółuszne o konstrukcji półotwartej.

UR40 ważą 320 g, co w porównaniu do poprzednich modeli może wydawać się dość dużą wartością. Producent zaprojektował je jednak w taki sposób, że waga rozkłada się równomiernie, a duże muszle z miękkimi nausznikami skutecznie ją amortyzują. Dlatego w UR40 nawet kilkugodzinne seanse muzyczne bądź filmowe nie powinny być nadmiernie męczące. Przy czym – podobnie jak w przypadku ATH-AVC200 – zalecam traktować te słuchawki delikatnie. Na szczęście w domowych warunkach będzie to znacznie łatwiejsze.

Koss UR40

Najmocniejszą stroną UR40 jest jednak ich brzmienie. Ponownie można mówić o ciekawym połączeniu półotwartej konstrukcji z dość rozrywkowym zacięciem. Ze względu na duże nausznice efekt jest jednak… pełniejszy. Szeroka scena, punktowy bas z niezłym uderzeniem, ocieplona średnica i lekko wycofane tony wysokie dają rozrywkowe, przestrzenne brzmienie, którego po prostu chce się więcej. A w tej półce cenowej nie jest to tak oczywiste. Aha, zapomniałbym, w kontekście tych słuchawek warto pomyśleć o jakimś niezłym wzmacniaczu. Wtedy pokażą jeszcze więcej atutów, zwłaszcza podczas słuchania muzyki.

Sprawdź wzmacniacze słuchawkowe w ofercie Top Hi-Fi

Słuchawki bezprzewodowe nauszne do 200 zł. Polecane modele

Teraz coś dla każdego, kto stawia przede wszystkim na mobilność, czyli słuchawki bezprzewodowe nauszne.

House of Marley Positive Vibration 2 Wireless – wyróżnij się z tłumu

House of Marley to marka, której przyświeca przesłanie Boba Marleya. Jej produkty są więc oryginalne i stylowe, a ponadto powstają z poszanowaniem natury. Oznacza to, że w całym procesie wykorzystywane są materiały ekologiczne, w dużej mierze pochodzące z recyklingu. Nie inaczej jest w przypadku House of Marley Positive Vibration 2 Wireless black.

Słuchawki wyprodukowano z recyklingowanego aluminium, certyfikowanego drewna oraz tkaniny Rewind. I trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo efektownie. Słuchawki na pewno wyróżniają się z tłumu – nie tylko zgrabną konstrukcją, ale i miłymi dla oka drewnianymi wstawkami. Ważą przy tym zaledwie 177 g, więc nie tylko dobrze układają się na głowie, ale także nie męczą nawet podczas dłuższych odsłuchów. Warto też odnotować, że producent starannie zadbał o jakość ich wykonania. Wytrzymały pałąk i solidne mocowania nauszników po prostu budzą zaufanie.

House of Marley Positive Vibration 2 Wireless

W temacie brzmienia aż chce się powiedzieć, że rzadko zdarza się, aby nazwa słuchawek tak trafnie charakteryzowała dźwięk, który dostarczają. House of Marley Positive Vibration 2 grają radośnie i mocno rozrywkowo. Bas ma imprezowy charakter, jest miękki i głęboki. Tony średnie są nieco wycofane, co tworzy kameralną atmosferę, dzięki której słuchanie muzyki to prawdziwa przyjemność.

Zamknięta konstrukcja, wynosząca 12 godzin żywotność baterii oraz dobre tłumienie pasywne sprawiają, że Positive Vibration 2 to świetny wybór, kiedy chcesz kupić dobre i niedrogie słuchawki „na miasto”. Moim zdaniem ten model to najlepsze słuchawki bezprzewodowe o konstrukcji nausznej i z tego przedziału cenowego w naszej ofercie.

Koss BT330i – lekko i kompaktowo

Skromniejszą, ale tylko wizualnie, alternatywą dla Positive Vibration 2 Wireless są lekkie i kompaktowe Koss BT330i. Jeśli lubisz bardziej stonowaną stylistykę i nie chcesz, żeby Twoje słuchawki rzucały się w oczy, zdecydowanie rozważ ich wybór.

Koss BT330i

Brzmieniowo możesz spodziewać się charakterystycznego dla Kossa, nieco ocieplonego strojenia. Podkreślony bas, gładka średnica i wycofane tony wysokie dają przyjemny efekt w postaci łatwego w odbiorze, angażującego brzmienia. Pod tym względem to słuchawki, które bez większych problemów pomogą skupić się np. na pracy. No i mają taką typowo biurową stylistykę.

Czas pracy BT330i wynosi ok. 12 godzin. Ponadto słuchawki są wyposażone w mikrofon do prowadzenia rozmów, a w zestawie znajdziesz także przewód, którym w razie potrzeby podłączysz je do źródła.

Słuchawki dokanałowe do 200 zł. Polecane modele

A jakie słuchawki dokanałowe do 200 zł mogę polecić?

Koss The Plug – ciekawe słuchawki z bardzo mocnym basem

Znowu Kossy? Cóż, firma z Milwaukee ma w portfolio sporo ciekawych, wyróżniających się nie tylko dobrym brzmieniem propozycji. Jednak wśród nich to chyba The Plug mogą pochwalić się najbardziej oryginalnym wyglądem. Moim zdaniem przypominają trochę… miniaturowe suszarki. Ale bez obaw. Są naprawdę wygodne i – jak na swoją cenę – zaskakują brzmieniem.

W The Plug producent zastosował poliuretanowe pianki (podobne do tych używanych w zatyczkach do uszu), które bardzo łatwo dostosowują się do kształtu kanału słuchowego. Dzięki temu – dobrze włożone – zapewniają nie tylko niezłą izolację od otoczenia, ale także stabilny fit. Tutaj od razu nadmienię, że dołączone do słuchawek pianki mogą nie być odpowiednie dla każdego. Na szczęście łatwo można znaleźć zamienniki o trochę innym kształcie.

Koss The Plug

Jeśli chodzi o brzmienie, The Plug oferują ciekawe strojenie. Wyróżniają się głębokim i mocnym basem, który szybko angażuje słuchacza. I może brakuje mu nieco szczegółowości, ale jak na ten przedział cenowy, moim zdaniem, jest lepiej niż dobrze. W mojej opinii takim niskim pasmem nie mogą się pochwalić niejedne droższe i w teorii dobre słuchawki douszne. Tony średnie są wycofane, wyraźnie przyciemnione. Skutkuje to naprawdę imponującą dynamiką, tak potrzebną np. w muzyce elektronicznej.

Komu polecam Koss The Plug? W pierwszej kolejności miłośnikom mocnego, basowego grania. I to w sumie niezależnie od tego, czy odsłuchy będą odbywać się w domu, czy np. w komunikacji miejskiej. A w drugiej? Wszystkim miłośnikom słuchawek. Te „suszareczki” są bowiem tak ciekawe wizualnie i brzmieniowo, że warto poświęcić im chwilę. Domowego budżetu przecież nie zrujnują.

House of Marley Smile Jamaica 2 – dobre i niedrogie słuchawki sportowe

W końcu coś dla miłośników sportowego stylu życia. Markę House of Marley już przedstawiłem, więc teraz skupię się wyłącznie na słuchawkach.

Trwałe i ekologiczne materiały, odporna na wodę i pot konstrukcja (norma IPX4), niewielka waga i wynosząca 9 godzin żywotność baterii sprawiają, że House of Marley Smile Jamaica 2 doskonale sprawdzą się jako niedrogie słuchawki do biegania czy innej formy aktywności fizycznej. W tym kontekście sporym atutem jest również to, że obie kopułki są połączone przewodowo. Dzięki temu, nawet gdy jedna jakimś cudem wyślizgnie się z ucha, zestaw pozostanie na Twojej szyi. Natomiast konstrukcja dokanałowa sprawia, że są po prostu wygodniejsze niż słuchawki bezprzewodowe douszne.

House of Marley Smile Jamaica 2

Samo brzmienie jest typowe dla filozofii marki. Ma być mocno i z przytupem, rozrywkowo. Możesz więc spodziewać się dużej porcji energetycznego basu, który wyznaczy rytm kolejnych kroków czy powtórzeń. W związku z tym średnica i tony wysokie są odczuwalnie wycofane, ale nie zlewają się w jeden, trudny do odróżnienia dźwięk.

I jeszcze jedno: House of Marley Smile Jamaica 2 mają wbudowany mikrofon, który przyda się do prowadzenia rozmów.

Audio-Technica ATH-ANC100BT – elegancka alternatywa

Jeśli szukasz słuchawek o konstrukcji zbliżonej do modelu Smile Jamaica, ale w bardziej stonowanym, klasycznym wydaniu, ciekawą propozycją są Audio-Technica ATH-ANC100BT. Co ciekawe – i dość nietypowe w tym przedziale cenowym – ten model oferuje całkiem sprawnie działające ANC. Ale to oczywiście nie wszystko.

Audio-Technica ATH-ANC100BT

Duże, 12-milimetrowe przetworniki, zestrojone w charakterystyczny dla Audio-Techniki sposób, zapewniają lekkie, wyrównane brzmienie. Nie ma tu aż tyle basu, co właśnie we wspomnianych Smile Jamaica, ale za to tony średnie i wysokie zyskują większe pole do popisu. Jest więcej szczegółów i smaczków, dlatego ten model zdecydowanie polecam miłośnikom muzyki instrumentalnej, np. rocka, art popu itp.

Dodam jeszcze, że czas pracy ATH-ANC100BT wynosi 10 godzin z ANC i do 20 bez aktywnej redukcji szumów, więc w pełni naładowane w zupełności wystarczą na cały dzień. Wbudowany mikrofon pozwala też na prowadzenie rozmów, choć przez wielokierunkową charakterystykę zdarza mu się złapać czasem trochę odgłosów otoczenia. Niemniej jak na ten przedział cenowy jest lepiej niż dobrze.

Słuchawki gamingowe do 200 zł. Polecane modele

Czy w przedziale cenowym do 200 zł można znaleźć dobre słuchawki dla graczy? Zdecydowanie tak.

Koss SB40 – niedrogie słuchawki gamingowe z mocnym basem

I jeszcze raz sięgam do portfolio marki Koss. Tym razem po słuchawki stworzone przede wszystkim z myślą o wirtualnej rozrywce. Model SB40 to niedrogi i wygodny headset, który dobrze sprawdzi się nawet podczas wielogodzinnych sesji z ulubionym tytułem.

Koss SB40

Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim odporna i komfortowa konstrukcja. Wzmocniony pałąk z paskiem dobrze układa się na głowie i jest wystarczająco elastyczny, by dzielnie znosić rozciąganie. Nausznice są solidnie przymocowane, a dzięki poduszkom ze skóry ekologicznej nie tylko dobrze przylegają do głowy, ale także zapewniają niezłej jakości tłumienie pasywne. W pogotowiu jest też mikrofon z redukcją szumów, który w razie potrzeby jednym ruchem ręki przesuniesz do góry lub w dół.

W brzmieniu mocną stroną słuchawek Koss SB40 jest potężny i dynamiczny bas, który poprawia immersję i pozwala w pełni wczuć się w to, co dzieje się na ekranie. Ponadto słuchawki całkiem nieźle pozycjonują źródła dźwięków w przestrzeni. Nie jest to może efekt znany z droższych konstrukcji, które potrafią symulować systemy wielokanałowe, ale i tak ułatwia wczesne wykrycie zagrożenia.

Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do 200 zł wybrać

Przy wyborze słuchawek kosztujących ok. 200 zł kluczowe jest dokładne określenie oczekiwań i preferencji. Wiem, powtarzam się. Jednak ta półka cenowa rządzi się swoimi prawami. W odróżnieniu od wyższych segmentów niewiele tu uniwersalnych modeli, które sprawdzą się niemal we wszystkich zastosowaniach. Konieczność zmieszczenia się w danym budżecie po prostu wymusza na inżynierach pewne ustępstwa.

Koss Porta Pro

Z opisanych tu modeli najbardziej wielozadaniowe są Koss Porta Pro, Audio Technica ATH-AVC200 oraz House of Marley Positive Vibration 2 Wireless. Pozostałe sprawdzą się przede wszystkim w takich scenariuszach, do jakich zostały zaprojektowane – w domowych odsłuchach, podczas ćwiczeń czy gry.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak spisuje się konkretny model, zajrzyj do najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Tam #EksperciDobregoBrzmienia zaprezentują Ci wybrane urządzenia, a także pokażą najciekawsze alternatywy, także z innych przedziałów cenowych. Wszystko po to, by pomóc Ci wybrać dobre słuchawki nauszne lub dokanałowe za rozsądną kwotę.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny
4.9
Ocena:
Średnia ocen: 4.9

(17 ocen)

Polecane

Supercena
Positive Vibration 2 Wireless silver

Positive Vibration 2 Wireless silver (EM-JH133-SV)

House of Marley
Słuchawki Bluetooth
Special Price 199 zł Regular Price 279 zł i
Prosimy o kontakt
Supercena Outlet
Positive Vibration 2 Wireless silver
Special Price 139 zł Regular Price 279 zł i
Supercena Outlet
Positive Vibration 2 Wireless denim
Special Price 150 zł Regular Price 279 zł i
Supercena
The Plug Wireless

The Plug Wireless

Koss
Słuchawki Bluetooth
Special Price 151 zł Regular Price 249 zł i
Supercena
Koss BT540i

BT330i

Koss
Słuchawki Bluetooth
Special Price 134 zł Regular Price 219 zł i
Supercena
Smile Jamaica 2 Wireless

Smile Jamaica 2 Wireless

House of Marley
Słuchawki douszne
As low as 124 zł Regular Price 189 zł i
Supercena
Positive Vibration 2 Wireless rasta (EM-JH133-RA)

Positive Vibration 2 Wireless rasta (EM-JH133-RA)

House of Marley
Słuchawki Bluetooth
Special Price 199 zł Regular Price 279 zł i
Supercena
Positive Vibration 2 Wireless copper (EM-JH133-CP)

Positive Vibration 2 Wireless copper (EM-JH133-CP)

House of Marley
Słuchawki Bluetooth
Special Price 199 zł Regular Price 279 zł i
Supercena
Positive Vibration 2 Wireless denim

Positive Vibration 2 Wireless denim (EM-JH133-DN)

House of Marley
Słuchawki Bluetooth
Special Price 199 zł Regular Price 279 zł i
Prosimy o kontakt
Supercena Bestseller
Positive Vibration 2 Wireless black

Positive Vibration 2 Wireless black (EM-JH133-SB)

House of Marley
Słuchawki Bluetooth
Special Price 199 zł Regular Price 279 zł i
Prosimy o kontakt
Supercena Bestseller
ATH-AVC200

ATH-AVC200

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
Special Price 145 zł Regular Price 249 zł i
Supercena
The Plug zielony

The Plug zielony

Koss
Słuchawki douszne
Special Price 69 zł Regular Price 89 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: