Poprzedni
Następny

5 świetnych stand-upów na HBO GO, Prime Video i Netflix

Śmiech to zdrowie, a zdrowie zawsze jest w cenie – zwłaszcza, gdy na całym świecie szaleje pandemia. Platformy streamingowe dobrze to wiedzą i stale uzupełniają swoją ofertę stand-upowych programów specjalnych, jednak często w tym gąszczu lądują też pozycje, które, delikatnie mówiąc, mogłyby być lepsze. W związku z tym postanowiliśmy oszczędzić wam godzin poszukiwania i ewentualnego rozczarowania. Wyłowiliśmy prawdziwe komediowe perełki, które są godne zagoszczenia na Waszym kinie domowym.

Fot. Marcela Rogante / Unsplash

Ilana Glazer: The Planet Is Burning (Prime Videos)

Gdy Australia zmagała się z ogromnymi pożarami, a prezydent Trump groził eskalacją wojny z Iranem, pojawiła się Ilana Glazer ze swoim pierwszym stand-upowym programem specjalnym “The Planet Is Burning” i powiedziała, co o tym wszystkim myśli. Specjalność Glazer to nie tyle nagłówki gazet, co przedstawienie publiczności jej prawdziwego "ja". No więc, kim ona jest? I o co jej chodzi?

Przez ostatnią dekadę Glazer poświęcała swój czas i energię dla serialu “Broad City”, który powołała do życia ze swoją przyjaciółką Abbi Jacobson. Pokazała w nim bardziej wyuzdaną i liberalną wersję Ilany. W prawdziwym życiu Glazer jest  niezwykle zaangażowaną politycznie mężatką, która zachęca młodzież do uczestnictwa w wyborach i dbania o Matkę Ziemię.

W “The Planet Is Burning” mamy okazję, by poznać obie Ilany i zanurzyć się w jej kąśliwe, bardzo abstrakcyjne i zaangażowane społecznie poczucie humoru. Komiczka nie oszczędza nikogo, kto jej zdaniem zasłużył na publiczne wyśmianie.

 

LOL Australia (Prime Videos)

To nie jest typowy stand-up. Można by wręcz rzec, że to jego kolejny poziom.

Dziesięcioro australijskich komików w zamknięciu ma sześć godzin na rozśmieszenie siebie nawzajem, a ostatnia osoba, która pęknie, wygra 100 000 dolarów. Nad przestrzeganiem zasad rozgrywki czuwa przezabawna Rebel Wilson, która bezlitośnie poszukuje na twarzach uczestników choćby cienia rozbawienia.

Ricky Gervais: Humanity (Netflix)

Ricky Gervais to genialny współtwórca kultowego brytyjskiego serialu “The Office” - który doczekał się amerykańskiego remake’u - scenarzysta, producent, ważny głos w społecznych debatach i niezwykle utalentowany komik. Jego program specjalny “Humanity” w niezwykle błyskotliwy sposób komentuje dobrze nam znane ludzkie przywary, jako że Gervais (jak sam twierdzi) nie przepada za ludźmi, ale dostarczają mu mnóstwo inspiracji.


Kochasz spędzać czas przy kinie domowym? Poznaj nasze teksty na tematy filmowo-serialowe:


The Honeymoon Stand-Up Special (Netflix)

Moshe Kasher i Natasha Leggero to małżeństwo, które zamiast kłócić się w domu postanowiło rozprawić się ze sobą nawzajem na scenie, oczywiście  z przymrużeniem oka. Składający się z trzech części program specjalny "The Honeymoon Stand-Up Special" zawiera półgodzinne występy obojga komików, a zakończony jest jednym potężnym roastem kilku innych zakochanych par, które zasiadły na widowni. Chcemy więcej!

Ali Wong: Baby Cobra (Netflix)

"To bardzo rzadkie i niezwykłe, by zobaczyć komiczkę w ciąży" – mówi Ali Wong w swoim nowym programie specjalnym na Netflix, “Baby Cobra” – "Dlaczego? Po prostu pomyślcie. Takie po prostu nie istnieją!”. Aż do teraz. Osiągając nowy rodzaj komediowego wyczynu, Wong nakręciła odważny występ bez żadnych hamulców, będąc zaledwie miesiąc od porodu. Filigranowa Ali żartuje ze wszystkiego – począwszy od jej porno preferencji, chorób przenoszonych drogą płciową i prób poczęcia dziecka, a skończywszy na swoim flagowym ironicznym antyfeminizmie.

Mamy nadzieje, że te kilka propozycji zapewni Wam sporo rozrywki przed telewizorem. Jeżeli podczas oglądania odniesiecie wrażenie, że Wasz śmiech zagłusza występ komika, koniecznie sprawdźcie naszą ofertę na soundbary! :) Zamów go online lub umów się na spotkanie w jednym z naszych salonów stacjonarnych. Tam doświadczeni specjaliści pomogą wybrać Ci urządzenie dla Ciebie oraz pozwolą Ci sprawdzić jak brzmi! 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: