Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Sennheiser HD 2.30G

Słuchawki HD 2.30 to połączenie legendarnej jakości Sennheisera i nowoczesnego wzornictwa. Elegancka, wręcz minimalistyczna stylistyka podkreśla mobilny charakter słuchawek, a zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają wydobyć maksimum możliwości z przenośnych źródeł muzyki. Całości dopełnia łatwa obsługa – z pełną kontrolą podczas odtwarzania muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych.

Sennheiser HD 2.30G

Sennheiser HD 2.30 to niezwykle funkcjonalny zestaw typu all-in-one. To oznacza, że użytkownik otrzymuje więcej, niż tylko parę elegancko zaprojektowanych, lekkich i jednocześnie wytrzymałych, składanych słuchawek. Swobodę korzystania podczas ruchu zapewnia odłączany pojedynczy przewód (1,4 m) ze zintegrowanym 3-przyciskowym zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Zoptymalizowany pod kątem współpracy z urządzeniami z systemem Android, pilot pozwala sterować odtwarzaniem muzyki, a także odbierać i kończyć połączenia telefoniczne. Przechowywanie słuchawek ułatwia miękki pokrowiec dostarczany wraz z HD 2.30.

Tak jak inne produkty Sennheisera, HD 2.30 pozostają bezkompromisowe w odniesieniu do jakości brzmienia. Realistyczne i zrównoważone, wyróżnia się imponującą czystością i detalicznością odtwarzanego dźwięku, przy jednoczesnym zapewnieniu niesamowicie głębokiego basu. Fantastyczne wrażenia audio dopełnia komfort, jaki gwarantują wysokiej klasy nauszniki wykończone ekologiczną skórą.

Impedancja (Ω)22
Pasmo przenoszenia (Hz)18–22,000 Hz
Zniekształcenia (%)< 0.5 %
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.116

Marka: Sennheiser

HD 2.30G black

HD 2.30 to kompaktowe, lekkie słuchawki, które pozwalają wydobyć maksimum możliwości z przenośnych źródeł audio. Dzięki nim miłośnicy muzyki mogą cieszyć się pięknym brzmieniem w domu i poza nim.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: