Marka: Sennheiser

HD 2.30G black

Sennheiser HD 2.30G

Słuchawki HD 2.30 to połączenie legendarnej jakości Sennheisera i nowoczesnego wzornictwa. Elegancka, wręcz minimalistyczna stylistyka podkreśla mobilny charakter słuchawek, a zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają wydobyć maksimum możliwości z przenośnych źródeł muzyki. Całości dopełnia łatwa obsługa – z pełną kontrolą podczas odtwarzania muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych.

Sennheiser HD 2.30G

Sennheiser HD 2.30 to niezwykle funkcjonalny zestaw typu all-in-one. To oznacza, że użytkownik otrzymuje więcej, niż tylko parę elegancko zaprojektowanych, lekkich i jednocześnie wytrzymałych, składanych słuchawek. Swobodę korzystania podczas ruchu zapewnia odłączany pojedynczy przewód (1,4 m) ze zintegrowanym 3-przyciskowym zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Zoptymalizowany pod kątem współpracy z urządzeniami z systemem Android, pilot pozwala sterować odtwarzaniem muzyki, a także odbierać i kończyć połączenia telefoniczne. Przechowywanie słuchawek ułatwia miękki pokrowiec dostarczany wraz z HD 2.30.

Tak jak inne produkty Sennheisera, HD 2.30 pozostają bezkompromisowe w odniesieniu do jakości brzmienia. Realistyczne i zrównoważone, wyróżnia się imponującą czystością i detalicznością odtwarzanego dźwięku, przy jednoczesnym zapewnieniu niesamowicie głębokiego basu. Fantastyczne wrażenia audio dopełnia komfort, jaki gwarantują wysokiej klasy nauszniki wykończone ekologiczną skórą.

Specyfikacja Sennheiser HD 2.30G black

Impedancja (Ω)22
Pasmo przenoszenia (Hz)18–22,000 Hz
Zniekształcenia (%)< 0.5 %
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.116

Opinie o Sennheiser HD 2.30G black

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: