Marka: Linn

Selekt DSM: Edition Hub

Cena na telefon
/ sztuka
  • Certyfikat DLNA: Nie
  • Radio internetowe: Tak
  • Serwisy strumieniujące: Qobuz, TIDAL
  • Odtwarzane formaty plików: AAC, AIFF, DSD, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

 

Odtwarzacz sieciowy Linn Selekt DSM: Edition Hub

Model Selekt DSM: Edition Hub to nowoczesny i jak dotąd najbardziej konfigurowalny odtwarzacz sieciowy, który w razie potrzeby można wzbogacić o dodatkowe elementy zwiększające jego funkcjonalność, takie jak zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy (Katalyst, Organik lub Dual-mono Organik), a także dodatkowe moduły, np. z wyjściami analogowymi RCA/XLR, złączami HDMI czy procesorem DSP (Surround Sound Module).

Odtwarzacz sieciowy Linn Selekt DSM: Edition Hub

Solidna obudowa

Obudowa zastosowana w tym modelu charakteryzuje się wyjątkową jakością. Tworzą ją cztery solidne płyty aluminiowe połączone śrubami. Elementy boczne są idealnie dopasowane do podstawy za pomocą kołków, a następnie cztery długie śruby są dokręcane w celu uzyskania wyjątkowo stabilnego i precyzyjnego mocowania. Dzięki temu cała konstrukcja jest sztywna i zapewnia odpowiednią izolację podzespołów od czynników zewnętrznych, a przy tym doskonale się prezentuje.

Odtwarzacz sieciowy Linn Selekt DSM: Edition Hub

Odpowiednia wentylacja podzespołów

Główny otwór wentylacyjny, znajdujący się w aluminiowym górnym panelu obudowy, został precyzyjnie zaprojektowany i wycięty. Zapewnia zarówno odpowiednie odprowadzanie ciepła, jak i atrakcyjny wygląd urządzenia. Otwór swoim kształtem przypomina falę – każdy jego fragment został tak wycięty i wyprofilowany, aby patrząc pod różnymi kątami wydawał się zmieniać i falować dzięki refleksom świetlnym.

Odtwarzacz sieciowy Linn Selekt DSM: Edition Hub

Nowe pokrętło sterujące i czytelny wyświetlacz

W porównaniu z modelem Selekt DSM: Classic Hub, wersja Edition Hub ma ulepszone, a jednocześnie przyciągające wzrok pokrętło sterujące. Jego precyzyjne łożysko ze stali nierdzewnej zapewnia płynny, a przy tym delikatnie wyczuwalny obrót podczas regulacji głośności. Wygrawerowana charakterystyczna stalowa obwódka na krawędzi pokrętła doskonale współgra z podświetleniem emitowanym za pomocą stu wbudowanych diod LED. Na uwagę zasługuje ponadto duży i czytelny wyświetlacz, ukryty za eleganckim szklanym frontem. Prezentowane są na nim niezbędne informacje dotyczące m.in. ustawień urządzenia.

Bogactwo możliwości

Różnorodność połączeń dostępnych na tylnym panelu odtwarzacza sieciowego Selekt DSM: Edition Hub sprawia, że urządzenie może odbierać i przetwarzać dźwięk praktycznie z każdego źródła sygnału audio. To również zasługa wysokowydajnego układu przetwarzania analogowo-cyfrowego zastosowanego w tym modelu. Selekt DSM: Edition Hub obsłuży zarówno gramofon, jak i odtwarzacz CD. Nie brakuje tu również złączy cyfrowych, w tym HDMI z ARC (zwrotnym kanałem audio), umożliwiających podłączenie urządzeń, takich jak np. konsola do gier czy odtwarzacz Blu-ray.

Odtwarzacz sieciowy Linn Selekt DSM: Edition Hub

Zaawansowany układ zasilania

Model Selekt DSM: Edition Hub, podobnie jak wersja Classic Hub, wyposażony jest w nowy, wyjątkowo wydajny, precyzyjnie regulowany zasilacz Utopik – najlepszą jak dotąd konstrukcję firmy Linn. Selekt DSM: Edition Hub oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i srebrnej.


Specyfikacja Linn Selekt DSM: Edition Hub

Certyfikat DLNANie
Radio internetoweTak
Serwisy strumieniująceQobuz, TIDAL
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, DSD, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24Tak

Opinie o Linn Selekt DSM: Edition Hub

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: