Marka: NAD

CI 8-150 DSP

21 419 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 8 x 150 W @ 8 Ω
  • Impedancja głośników (min):
  • Pasmo przenoszenia: ±0.5 dB (20 Hz - 20 kHz)
  • Stosunek sygnał/szum: >90 dB (A-weighted, 500 mV input, ref. 1 W out in 8 ohms)

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1071 zł

Sprawdź szczegóły

NAD CI 8-150 DSP - instalacyjny wzmacniacz wielokanałowy

CI 8-150 DSP to ośmiokanałowy wzmacniacz, który łączy w sobie legendarną efektywność i jakość dźwięku NAD wraz z niezawodnością, stabilnością i licznymi funkcjami przydatnymi w rozwiązaniach instalacyjnych.

NAD CI 8-150 DSP

Ta całkowicie nowa konstrukcja została opracowana z myślą o rozproszonych systemach audio. Ten zapewniający moc bezpiecznie określaną na 8 x 150 W przy 8 omach model może zostać zmostkowany, dostarczając 4 x 280 W na kanał przy 8 omach. Tym samym CI-150 DSP potrafi wysterować niemal wszystko, co jest potrzebne w systemie audio multiroom, a zrobi to przy jednoczesnym zachowaniu fantastycznej jakości dźwięku.

Układ wzmacniacza Ncore gwarantuje stabilną i wydajną moc z wysokoprądową efektywnością ze smukłej obudowy instalacyjnej 1U. Aby CI 8-150 DSP osiągnął zaplanowany poziom wydajności, projektanci sięgnęli po specjalnie opracowaną wersję sprawdzonego stopnia wyjściowego Ncore. W ten sposób urządzenie uzyskuje ogromną moc przy niebywale niskim poziomie zniekształceń i szumu w słyszalnym zakresie.

Staranne opracowanie każdego szczegółu tej konstrukcji pozwoliło wydobyć ze wzmacniacza jego maksymalny potencjał. Model CI 8-150 DSP doskonale sprawdza się podczas obsługi długich połączeń kablowych i wymagających głośników.

Dla zwiększenia elastyczności CI 8-150 DSP wyposażono w wiele wejść, w tym dwa dodatkowe wejścia koncentryczne i dwa wejścia optyczne.

Inżynierowie NAD zdają sobie sprawę z tego, że dla profesjonalnych instalatorów niezwykle ważna pozostaje niezawodność. Dlatego też wszystkie modele opierają się na sprawdzonych platformach amplifikacji, które zapewniają stabilną i niezawodną pracę. CI 8-150 DSP pozostaje stabilny i wytrzymały przy impedancji 4 omy. Warto dodać, że dostępne są różnorodne metody zasilania oraz ustawienia trybu ECO, co pozwala zminimalizować zużycie energii.

Specyfikacja NAD CI 8-150 DSP

Moc wyjściowa8 x 150 W @ 8 Ω
Impedancja głośników (min)
Pasmo przenoszenia±0.5 dB (20 Hz - 20 kHz)
Stosunek sygnał/szum>90 dB (A-weighted, 500 mV input, ref. 1 W out in 8 ohms)
Zniekształcenia THD<0.02 % (1 W to 120 W, 8 ohms and 4 ohms)
Wyjście słuchawkoweNie
Pobór mocy (standby)0.5W Standby Mode, 3W Network Standby
Wymiary (S x W x G) mm483 x 90 x 435
Waga kg17.6

Opinie o NAD CI 8-150 DSP

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: