Słuchawki ATH-ANC300TW True Wireless

ATH-ANC300TW to douszne słuchawki z serii QuietPoint, które zachowują idealną równowagę pomiędzy wygodą, udogodnieniami i wydajnością, w kompaktowej konstrukcji dostarczając najlepszy w swojej klasie dźwięk oraz układ redukcji hałasu. Projektanci wyposażyli ten model w 5,8-milimetrowe przetworniki z membranami powlekanymi warstwą DNC (diamond-like-carbon). Zastosowane rozwiązanie pozwala uzyskać wspaniałe, pełnozakresowe odwzorowanie dźwięku za pośrednictwem łączności Bluetooth.

ATH-ANC300TW True Wireless

Za najwyższy stopień redukcji hałasu otoczenia odpowiada cyfrowy hybrydowy układ redukcji hałasu. W każdej ze słuchawek znajdują się dwa mikrofony (jeden za przetwornikiem, a drugi za nim), które wychwytują hałas otoczenia i wprowadzają go do niezwykle dokładnego, cyfrowego procesora redukującego hałas. Do zoptymalizowania przestrzeni w kanale dźwiękowym i zapewniania efektywnej transmisji dźwiękowej mikrofon sprzężenia zwrotnego ustawiono prostopadle do przetwornika.

ATH-ANC300TW True Wireless

Wygodę użytkowania ATH-ANC300TW zwiększają wielofunkcyjne przyciski umożliwiające komfortowe sterowanie odtwarzaniem muzyki, odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych, wbudowany mikrofon oraz funkcja hear-through, dzięki której możliwe jest słuchanie konwersacji i komunikatów głosowych, np. na lotnisku czy przystanku autobusowym. Dodatkowo słuchawki współpracują z aplikacją Audio-Technica Connect, w ten sposób zyskując dostęp do różnych ustawień, w tym trzech trybów redukcji hałasu, do których należą: „Samolot”, stworzony z myślą o ciągłym szumie o niskiej częstotliwości, „W ruchu”, który tłumi hałas uliczny, a także „Biuro/Nauka”, odpowiedni w przypadku hałasu w cichym otoczeniu.

ATH-ANC300TW True Wireless

Całości dopełnia obsługa wysokiej jakości kodeków: Qualcomm aptX, AAC i Qualcomm TrueWireless Stereo Plus – specjalnej funkcji o niskim opóźnieniu, która dla kompatybilnych z tą funkcją smartfonów/urządzeń pozwala strumieniować najnowsze wydawnictwa przy zachowaniu stabilności połączenia i bez zakłóceń dźwięku. Atuty ATH-ANC300TW poszerzają także wodoodporna konstrukcja (klasa IPX2) oraz wbudowany akumulator, który gwarantuje 4,5 ciągłej pracy po pełnym naładowaniu baterii. Za pomocą dodawanego do słuchawek etui z funkcją banku energii czas pracy wydłuża się o kolejne 13,5 godziny.  

Specyfikacja Audio-Technica ATH-ANC300TW

Impedancja (Ω)14
Pasmo przenoszenia (Hz)20 - 25,000
Czułość (dB/V)106
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,064

Opinie o Audio-Technica ATH-ANC300TW

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

 • 5 3
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

3 opinie

 1. kiler

  Ocena:
  Ocena: 5
  wyższa półka zdecydowanie, ale warte swojej ceny
 2. mike

  Ocena:
  Ocena: 5
  Super, stosunek do jakości mega, dałbym wiele więcej hajsu za tak dobre słuchawki
 3. Spiker

  Ocena:
  Ocena: 5
  To są najlepiej grające słuchawki true wireless jakie słuchałem. Dodam tylko, że tutaj aktywna redukcja szumów działa, a nie tylko jest nadrukowana na kartoniku. W komunikacji miejskiej mam totalną ciszę, a o to właśnie mi chodziło. Słuchawki są też na tyle małe, że ciężko je zahaczyć czapką, z czym miałem problem z wcześniejszymi słuchawkami. Zbyt mocno odstawały od uszu. Tutaj już gabaryty są naprawdę małe.
  Ode mnie 5 gwiazdek.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: