Słuchawki ATH-CKS5TW True Wireless

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Audio-Technica ATH-CKS5TW wyróżniają się funkcjonalnością i wspaniałym brzmieniem, charakteryzującym się mocną podstawą basową. Z pomocą tego modelu miłośnicy muzyki mogą cieszyć się znakomitym dźwiękiem, zachowując przy tym najwyższy możliwy komfort użytkowania.

Za prawdziwie emocjonujące brzmienie odpowiadają 10-milimetrowe przetworniki z dwuwarstwowymi membranami, gwarantującymi przejrzysty, pełnozakresowy dźwięk. Poprzez połączenie twardego i miękkiego materiału, membrany są w stanie zachować wierność brzmienia, dostarczając jednocześnie bogaty, głęboki bas.

Audio-Technica ATH-CKS5TW

Projektanci wyposażyli CKS5TW w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5 i zadbali o to, aby słuchawki były kompatybilne z wysokiej jakości kodekami aptX oraz AAC. Możliwość sparowania słuchawek z kilkoma urządzeniami i zapamiętania ich nie tylko upraszcza nawiązywanie połączenia, ale wydatnie poprawia komfort użytkowania. CKS5TW wyposażono także w układ Clear Voice Capture, który dzięki łagodnej redukcji hałasu otoczenia pozwala uzyskać bardziej wyraźny dźwięk podczas połączeń. Przejrzystość przekazu rozmów telefonicznych zwiększa odtwarzanie głosu w obu słuchawkach.

Audio-Technica ATH-CKS5TW

Wysoka jakość dźwięku i wygoda użytkowania w przypadku słuchawek odgrywają ważną rolę, która w modelach bezprzewodowych rozszerza się dodatkowo o czas pracy. Pod tym względem CKS5TW może stanowić przykład dla innych konstrukcji. Po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora, ten gwarantuje energię na 15 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Co więcej, etui dołączane do słuchawek funkcjonuje jako bank energii, dzięki któremu słuchawki można dwukrotnie doładować bez konieczności podłączania ich do sieci elektrycznej, a czas pracy wydłuża się nawet do 45 godzin.

Etui ma za zadanie również ułatwić obsługę CKS5TW. Wystarczy wyjąć z niego słuchawki, a te dzięki funkcji Auto Power On/Off natychmiast będą gotowe do pracy i wyłączą się po ponownym umieszczeniu ich w etui. Wygodę użytkowania zwiększają przyciski umieszczone na słuchawkach, za pomocą których można sterować odtwarzaniem muzyki, połączeniami telefonicznymi oraz poziomem głośności bez konieczności sięgania po smartfon. Jednak w razie takiej potrzeby do pełnej kontroli słuchawek przeznaczona jest aplikacja Audio-Technica Connect.

Całości obrazu ATH-CKS5TW dopełnia perfekcyjne dopasowanie słuchawek do uszu. Specjalnie opracowane wkładki pozwalają zwiększyć pewność mocowania, tworząc jednocześnie barierę izolującą od zbędnego hałasu. Ponadto silikonowe wkładki korzystnie wpływają na jakość brzmienia wysokich częstotliwości.

Specyfikacja Audio-Technica ATH-CKS5TW

Impedancja (Ω)16
Pasmo przenoszenia (Hz)5 – 40,000
Czułość (dB/V)110 dB/mW
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg8g lewa; 8g prawa
Inne15 godz. pracy na baterii, 45 godz. pracy z futerałem. Czas ładowania ok 2 godz.

Opinie o Audio-Technica ATH-CKS5TW

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Mirosław

  Ocena:
  Ocena: 5
  Po te słuchawki sięgnąłem z kilku powodów. Przywiązanie do marki, wiadomo. Dobra jakość dźwięku, zestaw gumek dzięki czemu dobrze się wpasowują w moje niewymiarowe uszy. A ponadto możliwość jednoczesnego połączenia z kilkoma telefonami, ja mam je stale podłączone do firmowego i prywatnego i się sprawdza.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: