Marka: Sennheiser

HD 650

Specjalnie wybrane komponenty, najwyższej jakości materiały, niezwykle naturalny dźwięk – to tylko kilka atutów, dzięki którym HD 650 szczycą się mianem audiofilskich. Te otwarte słuchawki wokółuszne idealnie sprawdzają się zarówno w domu podczas współpracy z systemem audio high-end, jak i w studiu nagraniowym.

Sennheiser HD 650 od strony technicznej wywodzą się z wielokrotnie nagradzanego modelu HD 600, ale dzięki zastosowaniu doskonalszych materiałów projektanci uzyskali jeszcze wyższą jakość dźwięku. Brzmienie zachwyca ekspresją i emocjami, jakie gwarantuje, a przy tym pozostaje absolutnie precyzyjne, dokładnie tak, jak oryginał.

Podstawą tak naturalnego dźwięku jest zaawansowany system magnetyczny, który do absolutnego minimum ogranicza zniekształcenia harmoniczne i intermodulacyjne. Specjalnie opracowany element tłumiący, wykonany z doskonałej akustycznie metalowej siatki, gwarantuje precyzyjne tłumienie na całej powierzchni membrany. Perfekcyjną reakcję na impulsy audio zapewniają bardzo lekkie cewki wykonane z aluminium.

Specyfikacja Sennheiser HD 650

Impedancja (Ω)300
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 41 000
Zniekształcenia (%)< 0.05 %
KonstrukcjaOtwarta
ZłączeJack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
Waga kg0.260

Opinie o Sennheiser HD 650

2
Ocena:
Średnia ocen: 2

(2 oceny)

 • 5 0
 • 4 0
 • 3 1
 • 2 0
 • 1 1

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

2 opinie

 1. Krzysztof

  Ocena:
  Ocena: 3
  Porównywałem z hd600. Niestety hd600 grają zdecydowanie lepiej, a przynajmniej w moim odczuciu. Nie ważne przy jakim źródle, wrażenie "kocyka" nadal pozostaje. Co mocno irytuje. Można go co prawda zmniejszyć, ale nie wyeliminować całkowicie. Dużo zyskały w połączeniu z little dotem mk2. Jednakże hd600 zyskały jeszcze więcej.
  Nie są złymi słuchawkami, na pewno znajdą swoich zwolenników, ale drugi raz bym ich nie wybrał. Jak dla mnie mają zbyt dużo basu i nie grają tak czysto jak wyżej wymienione hd600.
 2. Jacol

  Ocena:
  Ocena: 1
  Przereklamowane. HD600 grają dużo lepiej. Niewiele droższe Audioquest Nightowl je zjadły pod każdym względem, są tylko trudniejsze w doborze wzmacniacza słuchawkowego.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: