Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Specjalnie wybrane komponenty, najwyższej jakości materiały, niezwykle naturalny dźwięk – to tylko kilka atutów, dzięki którym HD 650 szczycą się mianem audiofilskich. Te otwarte słuchawki wokółuszne idealnie sprawdzają się zarówno w domu podczas współpracy z systemem audio high-end, jak i w studiu nagraniowym.

Sennheiser HD 650 od strony technicznej wywodzą się z wielokrotnie nagradzanego modelu HD 600, ale dzięki zastosowaniu doskonalszych materiałów projektanci uzyskali jeszcze wyższą jakość dźwięku. Brzmienie zachwyca ekspresją i emocjami, jakie gwarantuje, a przy tym pozostaje absolutnie precyzyjne, dokładnie tak, jak oryginał.

Podstawą tak naturalnego dźwięku jest zaawansowany system magnetyczny, który do absolutnego minimum ogranicza zniekształcenia harmoniczne i intermodulacyjne. Specjalnie opracowany element tłumiący, wykonany z doskonałej akustycznie metalowej siatki, gwarantuje precyzyjne tłumienie na całej powierzchni membrany. Perfekcyjną reakcję na impulsy audio zapewniają bardzo lekkie cewki wykonane z aluminium.

Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Nie
Impedancja (Ω) 300
Pasmo przenoszenia (Hz) 10 - 41 000
Zniekształcenia (%) < 0.05 %
Długość przewodu (m) 3m
Konstrukcja Otwarta
Złącze 6,3 mm (Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
Ogólne
Waga kg 0.260
  • Jakie słuchawki nauszne kupić?

    Otwarte czy zamknięte? Bezprzewodowe z Bluetooth czy przewodowe? Z redukcją hałasu czy bez? Co z rankingami słuchawek?. Jak wybrać te, które zagwarantują nam świetne brzmienie na lata? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą Państwu eksperci z salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław