Marka: Sennheiser

HD 600

Słuchawki dynamiczne HD 600 Avantgarde wprowadzają nas do świata prawdziwie audiofilskiego dźwięku. Model ten wykorzystuje otwartą konstrukcję wokółuszną oraz komputerowo zoptymalizowane magnesy i cewki aluminiowe, dzięki czemu zapewniają czysty i detaliczny dźwięk stereo.

Pod względem konstrukcyjnym HD 600 Avantgarde to otwarte słuchawki wokółuszne, które idealnie sprawdzają się w roli zarówno domowych, jak i profesjonalnych słuchawek stereofonicznych hi-fi. Zaawansowane membrany przetworników ograniczają ryzyko powstawania fal stojących w materiale i w połączeniu z ekstremalnie lekkimi cewkami aluminiowymi oraz neodymowymi magnesami zapewniają niezwykle naturalny, przestrzenny i precyzyjny dźwięk o bardzo szerokim zakresie dynamiki.

HD 600 Avantgarde można podłączyć bezpośrednio do najwyższej klasy urządzeń, w tym odtwarzaczy CD i DVD. To słuchawki, które doskonale sprawdzają się także przy profesjonalnym wykorzystaniu, np. podczas rejestrowania nagrań z muzyką klasyczną.  Niezależnie od tego, kto użytkuje model HD 600, doceni jego komfortową konstrukcję i trwałość.

Specyfikacja Sennheiser HD 600

Impedancja (Ω)300
Pasmo przenoszenia (Hz)12 - 39 000
Zniekształcenia (%)< 0.1 %
KonstrukcjaOtwarta
ZłączeMini Jack (3.5mm), Jack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
Waga kg0.260

Opinie o Sennheiser HD 600

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: