Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Słuchawki dynamiczne HD 600 Avantgarde wprowadzają nas do świata prawdziwie audiofilskiego dźwięku. Model ten wykorzystuje otwartą konstrukcję wokółuszną oraz komputerowo zoptymalizowane magnesy i cewki aluminiowe, dzięki czemu zapewniają czysty i detaliczny dźwięk stereo.

Pod względem konstrukcyjnym HD 600 Avantgarde to otwarte słuchawki wokółuszne, które idealnie sprawdzają się w roli zarówno domowych, jak i profesjonalnych słuchawek stereofonicznych hi-fi. Zaawansowane membrany przetworników ograniczają ryzyko powstawania fal stojących w materiale i w połączeniu z ekstremalnie lekkimi cewkami aluminiowymi oraz neodymowymi magnesami zapewniają niezwykle naturalny, przestrzenny i precyzyjny dźwięk o bardzo szerokim zakresie dynamiki.

HD 600 Avantgarde można podłączyć bezpośrednio do najwyższej klasy urządzeń, w tym odtwarzaczy CD i DVD. To słuchawki, które doskonale sprawdzają się także przy profesjonalnym wykorzystaniu, np. podczas rejestrowania nagrań z muzyką klasyczną.  Niezależnie od tego, kto użytkuje model HD 600, doceni jego komfortową konstrukcję i trwałość.

Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Nie
Impedancja (Ω) 300
Pasmo przenoszenia (Hz) 12 - 39 000
Zniekształcenia (%) < 0.1 %
Długość przewodu (m) 3m
Konstrukcja Otwarta
Złącze 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
Ogólne
Waga kg 0.260

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław