Marka: Nordost

QKORE 3

NORDOST QKORE 3

System uziemienia QKORE amerykańskiej firmy Nordost pozwala na wyeliminowanie wpływu zakłóceń przenoszonych poprzez masę zasilania. Model QKORE 3 służy do oczyszczania układów zasilania wewnątrz urządzeń audio.

Nordost QKORE 3

Najważniejsze cechy:

  • Absorbuje zakłócenia występujące w urządzeniach audio
  • Tworzy czysty potencjał masy
  • Posiada trzy, wysokiej jakości gniazda WBT
  • W zestawie dedykowany przewód BFA-RCA o długości 2m

Żeby system audio wysokiej klasy mógł pokazać 100% swoich możliwości należy zapewnić mu maksymalnie czyste zasilanie. Wiele zakłóceń wysokiej częstotliwości obecnych w powietrzu indukuje się w przewodach połączeniowych, oraz samych urządzeniach. Po podłączeniu do obwodu zasilającego kondycjoner QKORE 3 pochłania te zakłócenia. Dzieje się tak dzięki jego unikalnej konstrukcji wewnętrznej, której sercem są Low Voltage Attractor Plates, wykonane ze specjalnego stopu metalowe płyty. Całość zamknięto w wytłumionej obudowie, która izoluje zawartość od świata zewnętrznego. Pozwala to zupełnie opanować szkodliwe sygnały.

System uziemienia QKORE jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego typu na rynku. Po włączeniu do systemu Hi-Fi, efekt jest natychmiastowy i dramatyczny – obniżony zostaje poziom szumów, oraz zwiększa się precyzja i czystość dźwięku. Skutkuje to lepszą muzykalnością i dokładnością brzmienia.

Każdy element systemu QKORE został zaprojektowany i wykonany w USA, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania. 

W zestawie QKORE 3 znajduje się jeden przewód połączeniowy o długości 2m zakończony wtykiem bananowym, a z drugiej strony wtykiem RCA. Pozwala to podłączyć urządzenie do nieużywanego gniazda w urządzeniu. Wykonano go ze srebrzonej miedzi solid core o grubości 16AWG, oraz zastosowano autorską technologię Micro Mono-Filament. Zapewni on solidne połączenie pomiędzy kondycjonerem QKORE 3, a chronionymi urządzeniami audio.

Specyfikacja Nordost QKORE 3

Opinie o Nordost QKORE 3

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: