Marka: Lehmannaudio

Decade

As low as 7 495 zł
/ sztuka
  • Rodzaj przedwzmacniacza: tranzystorowy
  • Obsługiwane rodzaje wkładek: MM + MC
  • Wejścia: RCA
  • Wyjścia: RCA

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 375 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przedwzmacniacz gramofonowy Decade Lehmannaudio

Lehmannaudio Decade to wyjątkowy przedwzmacniacz gramofonowy, który stał się kamieniem milowym w swojej kategorii. Model ten pełni rolę łącznika pomiędzy serią Black Cube oraz bardziej zaawansowanymi konstrukcjami i został zaprojektowany jako niezwykle „ambitne” urządzenie. Wykorzystując przełomowe rozwiązania techniczne z łatwością spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających muzycznych entuzjastów. A wszystko przy zapewnieniu  nieskazitelnego dźwięku, który znacząco przewyższa standard w tej kategorii cenowej.

Lehmanaudio Decade

Dzięki pieczołowicie wyselekcjonowanym komponentom i licznym opcjom ustawień, Decade można precyzyjnie dostroić do swoich indywidualnych preferencji. Z tego powodu nawet rzadkie systemy MC można z łatwością i bez problemu podłączyć do tego wyjątkowego przedwzmacniacza gramofonowego. Po stronie wyjścia projektanci zastosowali dyskretny stopień wyjściowy w klasie A, całkowicie pozbawiony sprzężenia zwrotnego, gwarantujący otwarty i naturalny dźwięk, który dodatkowo z łatwością radzi sobie nawet w przypadku zastosowania długich kabli połączeniowych.

Lehmanaudio Decade

Poziom wzmocnienia oraz przełączany filtr „soft bass roll-off” można wygodnie obsługiwać za pomocą dźwigniowych przełączników, znajdujących się na frontowym panelu. Funkcje te sterowane są przez wysokiej jakości wewnętrzne przekaźniki. Mając na uwadze zapewnienie muzycznej radości, projektanci opracowali zasilanie PWX II, które pozwala w pełni wykorzystać zalety udoskonaleń wprowadzonych w Decade. Podobnie jak w przypadku bardziej zaawansowanych konstrukcji, model ten podłącza się do urządzeń audio za pośrednictwem ekranowanych przewodów z wtykami Neutrik. Bez względu na muzyczne preferencje użytkownika – ten przedwzmacniacz gramofonowy zachwyca harmoniczną symbiozą ognistego temperamentu i precyzyjnego obrazu. 

Rodzaj przedwzmacniaczatranzystorowy
Obsługiwane rodzaje wkładekMM + MC
WejściaRCA
WyjściaRCA
Zasilaniezewnętrzne (zasilacz)
Wymiary (S x W x G) mm110 x 50 x 280
Waga kg1.56

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: