Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Lehmannaudio Black Cube to klasyka wśród przedwzmacniaczy gramofonowych. Od chwili swojego debiutu w 1995 r. ta kultowa konstrukcja zachwyciła szeroką grupę miłośników analogowego brzmienia, a swoimi kompaktowymi rozmiarami oraz wspaniałym dźwiękiem wzbudziła sensację w specjalistycznej prasie. W 2006 r. na rynek trafiła nowa, znacząco udoskonalona wersja, w której znalazł się przeprojektowany układ audio.

Od samego początku Black Cube umożliwił melomanom odkrywanie na nowo swojej ulubionej muzyki. Dzięki doskonałym komponentom i wyrafinowanemu układowi audio model ten gwarantuje wierny dźwięk, charakteryzujący się niesamowitymi emocjami, mimo niewielkich rozmiarów samego urządzenia. Wysokiej klasy, najnowszej generacji stopień wejściowy zapewnia niezwykle niski poziom szumu, a specjalnie zaprojektowany układ zasilania odpowiada za niesamowitą przestrzenność brzmienia.

Lehmanaudio Black Cube

Przedwzmacniacz gramofonowy Black Cube może współpracować z każdą popularną wkładką gramofonową, od MM do MC. Projektanci wzbogacili urządzenie o specjalne wejście dla niestandardowej impedancji, co pozwala dopasować połączenie nawet w przypadku wymagających systemów MC. Ponadto przedwzmacniacz wyposażony jest w dodatkowe wejście dla każdego kanału, rozszerzające funkcjonalność urządzenia.

Swój wszechstronny charakter przedwzmacniacz gramofonowy urzeczywistnia po podłączeniu. Urządzenie można z łatwością umieścić w pobliżu gramofonu, co jest zasługą zastosowania długiego przewodu zasilającego, a także niewielkich rozmiarów tego kultowego modelu.

Lehmanaudio Black Cube

Wymiary (S x W x G) mm70 x 55 x 115
Waga kg0.4

Marka: Lehmannaudio

Black Cube

Special Price 2 195 zł Regular Price 2 295 zł
/ sztuka
  • Wymiary (S x W x G) mm: 70 x 55 x 115
  • Waga kg: 0.4

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 110 zł

Sprawdź szczegóły

Lehmannaudio Black Cube to zaawansowany przedwzmacniacz gramofonowy, który może współpracować z wkładkami MM i MC. Urządzenie wyposażone jest w specjalne wejście dla wkładek o niestandardowej impedancji. Funkcjonalność modelu zwiększają jego niewielkie rozmiary. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: