Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Lehmannaudio Black Cube to klasyka wśród przedwzmacniaczy gramofonowych. Od chwili swojego debiutu w 1995 r. ta kultowa konstrukcja zachwyciła szeroką grupę miłośników analogowego brzmienia, a swoimi kompaktowymi rozmiarami oraz wspaniałym dźwiękiem wzbudziła sensację w specjalistycznej prasie. W 2006 r. na rynek trafiła nowa, znacząco udoskonalona wersja, w której znalazł się przeprojektowany układ audio.

Od samego początku Black Cube umożliwił melomanom odkrywanie na nowo swojej ulubionej muzyki. Dzięki doskonałym komponentom i wyrafinowanemu układowi audio model ten gwarantuje wierny dźwięk, charakteryzujący się niesamowitymi emocjami, mimo niewielkich rozmiarów samego urządzenia. Wysokiej klasy, najnowszej generacji stopień wejściowy zapewnia niezwykle niski poziom szumu, a specjalnie zaprojektowany układ zasilania odpowiada za niesamowitą przestrzenność brzmienia.

Lehmanaudio Black Cube

Przedwzmacniacz gramofonowy Black Cube może współpracować z każdą popularną wkładką gramofonową, od MM do MC. Projektanci wzbogacili urządzenie o specjalne wejście dla niestandardowej impedancji, co pozwala dopasować połączenie nawet w przypadku wymagających systemów MC. Ponadto przedwzmacniacz wyposażony jest w dodatkowe wejście dla każdego kanału, rozszerzające funkcjonalność urządzenia.

Swój wszechstronny charakter przedwzmacniacz gramofonowy urzeczywistnia po podłączeniu. Urządzenie można z łatwością umieścić w pobliżu gramofonu, co jest zasługą zastosowania długiego przewodu zasilającego, a także niewielkich rozmiarów tego kultowego modelu.

Lehmanaudio Black Cube

Rodzaj przedwzmacniaczatranzystorowy
Obsługiwane rodzaje wkładekMM + MC
WejściaRCA
WyjściaRCA
Zasilaniezewnętrzne (zasilacz)
Wymiary (S x W x G) mm70 x 55 x 115
Waga kg0.4

Marka: Lehmannaudio

Black Cube

Special Price 2 195 zł Regular Price 2 295 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2195 zł
  • Rodzaj przedwzmacniacza: tranzystorowy
  • Obsługiwane rodzaje wkładek: MM + MC
  • Wejścia: RCA
  • Wyjścia: RCA

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 110 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: