Marka: Lehmannaudio

Black Cube II

3 679 zł
/ sztuka
 • Pobór mocy (max): < 3 W
 • Wymiary (S x W x G) mm: sekcja audio: 114 x 50 x 124; zasilacz: 70 x 55 x 115
 • Waga kg: sekcja audio z kablem zasilającym 0,65 kg; zasilanie 0,3 kg

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 184 zł

Sprawdź szczegóły

Lehmannaudio Black Cube II

Przedwzmacniacz gramofonowy Black Cube II stanowi połączenie najlepszych cech cenionej serii Black Cube: sprawdzonej jakości klasycznego modelu Black Cube, usprawnionej poprzez zaawansowane złącza i charakterystyczną obudowę Black Cube SE II.

Lehmannaudio Black Cube II

Black Cube II – podobnie jak i jego poprzednicy – jest w stanie wydobyć najdrobniejsze detale z praktycznie dowolnej wkładki MM i MC dostępnej na rynku, odwzorowując pełne spektrum dźwięku oryginalnego nagrania. Zaawansowany filtr niskotonowy z 16 różnymi ustawieniami pozwala dopasować Black Cube II bezpośrednio pod preferencje brzmieniowe użytkownika, a niezrównana dynamika otwiera możliwość odkrywania na nowo starych i nowych nagrań.

Między dwoma liniowymi stopniami wzmocnienia projektanci umieścili niezwykle precyzyjny, pasywny filtr RIAA, który wykorzystuje najwyższej jakości nakładki z folii polipropylenowej o ścisłej tolerancji i błyskawicznej reakcji impulsowej. W rezultacie użytkownik otrzymuje imponujący, czysty dźwięk wyróżniający urządzenia z klasy premium, zachowując jednocześnie atrakcyjną cenę.

Inżynierowie Lehmannaudio wyposażyli nową konstrukcję w specjalnie zaprojektowany zasilacz gwarantujący szeroki zakres dynamiki, bez zniekształceń. Wytłumioną pod pokrywą obudowę Black Cube II wykonano z niemagnetycznego materiału (aluminium).

Za niebywale precyzyjne odwzorowanie dźwięku odpowiadają profesjonalne stopnie wejście najnowszej generacji. Sekcja audio zawiera dodatkowe komponenty, które umożliwiają efektywne tłumienie buczenia i zakłóceń. Ponadto jego dwustronna płytka audio charakteryzuje się zoptymalizowanym układem ścieżek, co pozwala upłynnić pracę.

Specyfikacja Lehmannaudio Black Cube II

Pobór mocy (max)< 3 W
Wymiary (S x W x G) mmsekcja audio: 114 x 50 x 124; zasilacz: 70 x 55 x 115
Waga kgsekcja audio z kablem zasilającym 0,65 kg; zasilanie 0,3 kg

Opinie o Lehmannaudio Black Cube II

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Mateusz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Jest dużo lepiej niż na modelu Black Cube, które to miałem okazję porównać na odsłuchu w salonie na gramofonie Clearaudio Concept z wkładką Audio Technica VM750SH. Model Cube 2 zagrał z głębszą i szerszą sceną i lepiej poukładaną prezentacją tejże sceny. Bas także miał lepszy kontur. Do mojego systemu uważam warto było dołożyć do modelu Black Cube 2.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: