Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Lehmannaudio Black Cube II

Przedwzmacniacz gramofonowy Black Cube II stanowi połączenie najlepszych cech cenionej serii Black Cube: sprawdzonej jakości klasycznego modelu Black Cube, usprawnionej poprzez zaawansowane złącza i charakterystyczną obudowę Black Cube SE II.

Lehmannaudio Black Cube II

Black Cube II – podobnie jak i jego poprzednicy – jest w stanie wydobyć najdrobniejsze detale z praktycznie dowolnej wkładki MM i MC dostępnej na rynku, odwzorowując pełne spektrum dźwięku oryginalnego nagrania. Zaawansowany filtr niskotonowy z 16 różnymi ustawieniami pozwala dopasować Black Cube II bezpośrednio pod preferencje brzmieniowe użytkownika, a niezrównana dynamika otwiera możliwość odkrywania na nowo starych i nowych nagrań.

Między dwoma liniowymi stopniami wzmocnienia projektanci umieścili niezwykle precyzyjny, pasywny filtr RIAA, który wykorzystuje najwyższej jakości nakładki z folii polipropylenowej o ścisłej tolerancji i błyskawicznej reakcji impulsowej. W rezultacie użytkownik otrzymuje imponujący, czysty dźwięk wyróżniający urządzenia z klasy premium, zachowując jednocześnie atrakcyjną cenę.

Inżynierowie Lehmannaudio wyposażyli nową konstrukcję w specjalnie zaprojektowany zasilacz gwarantujący szeroki zakres dynamiki, bez zniekształceń. Wytłumioną pod pokrywą obudowę Black Cube II wykonano z niemagnetycznego materiału (aluminium).

Za niebywale precyzyjne odwzorowanie dźwięku odpowiadają profesjonalne stopnie wejście najnowszej generacji. Sekcja audio zawiera dodatkowe komponenty, które umożliwiają efektywne tłumienie buczenia i zakłóceń. Ponadto jego dwustronna płytka audio charakteryzuje się zoptymalizowanym układem ścieżek, co pozwala upłynnić pracę.

Pobór mocy (max)< 3 W
Wymiary (S x W x G) mmsekcja audio: 114 x 50 x 124; zasilacz: 70 x 55 x 115
Waga kgsekcja audio z kablem zasilającym 0,65 kg; zasilanie 0,3 kg

Marka: Lehmannaudio

Black Cube II

Special Price 2 499 zł Regular Price 3 220 zł
/ sztuka
  • Pobór mocy (max): < 3 W
  • Wymiary (S x W x G) mm: sekcja audio: 114 x 50 x 124; zasilacz: 70 x 55 x 115
  • Waga kg: sekcja audio z kablem zasilającym 0,65 kg; zasilanie 0,3 kg

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 15 x 0% tylko 167 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: