Poprzedni
Następny

Yamaha YH-L700A z prestiżową nagrodą Red Dot Award: Best of the Best

Słuchawki YH-L700A to stylowa nauszna konstrukcja z aktywną redukcją hałasu i obsługą dźwięku 3D, co zapewnia niezwykłe wrażenia przestrzenne podczas odtwarzania muzyki i dźwięku z filmów. Model ten został doceniony w plebiscycie Red Dot Design Award, zdobywając najbardziej prestiżowe wyróżnienie, a więc Red Dot: Best of the Best, które jest zarezerwowane dla wyjątkowych na rynku projektów.

YAMAHA YH-L700A

Słuchawki bezprzewodowe YH-L700A zapewniają niezwykłe wrażenia dźwiękowe, są wyjątkowo funkcjonalne, a przy tym doskonale się prezentują. Model ten jest doskonałym potwierdzeniem idei True Sound firmy Yamaha. Gwarantuje czysty dźwięk z precyzyjnymi wysokimi tonami, naturalną średnicą i mocnym basem.

Model YH-L700A obsługuje technikę 3D Sound Field z możliwością śledzenia ruchów głowy. Pozwala to na przekształcenie tmateriału stereofonicznego z praktycznie dowolnego źródła w jeden z siedmiu dostępnych trybów dźwięku 3D. Tym samym tradycyjny, dwukanałowy odsłuch zamienia się w 360-stopniowe pole dźwiękowe. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko do słuchania muzyki, ale również do oglądania filmów i programów telewizyjnych z serwisów VOD, a także krótkich klipów w serwisach społecznościowych udostępniających treści wideo.

YAMAHA YH-L700A

Inną ciekawą funkcją, jaką obsługują słuchawki YH-L700A jest Listening Optimizer. Technika ta optymalizuje odtwarzany dźwięk w czasie rzeczywistym w oparciu o rozmiar i kształt uszu oraz głowy słuchacza.

Wyróżniająca się na rynku konstrukcja słuchawek YH-L700A z charakterystycznymi prostokątnymi nausznikami i wykorzystująca materiały tekstylne i skórzane jest rezultatem dążenia projektantów do zapewnienia intuicyjnej obsługi i bezkompromisowego komfortu użytkowania.

YAMAHA YH-L700A

Red Dot Design Award to nagroda za wzornictwo, przyznawana przez niemiecką organizację Design Zentrum Nordrhein Westfalen, ciesząca się dużym uznaniem na całym świecie. W tegorocznej edycji do konkursu zgłoszono ponad 7900 projektów z około 60 krajów i regionów świata, a mniej niż 1,5 proc. z nich zostało wybranych do nagrody Red Dot: Best of the Best.

YAMAHA YH-L700A

Więcej informacji o tym modelu znajdziesz na tophifi.pl, a także na strefie marki Yamaha w zakładce „Słuchawki”. Możesz też przetestować go samodzielnie w jednym z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design. Dostępni na miejscu Specjaliści Dobrego Brzmienia odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: