Poprzedni
Następny

Yamaha PianoCraft MCR-N670D - mini wieża klasy Hi-Fi [WIDEO]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Rodzina PianoCraft japońskiej Yamahy, od lat jest synonimem wysokiej klasy systemu mini Hi-Fi. To najpopularniejsze i najbardziej poszukiwane na polskim rynku rozwiązanie dla osób oczekujących dobrego brzmienia, zamkniętego w małej formie. Na rynku audio niewiele jest tak ikonicznych serii jak ta od Yamahy i dlatego PianoCrafty od wielu lat są wzorcem do naśladowania w tym segmencie rynku. Dzisiejszy film poświęciliśmy bestsellerowi w całej serii, modelowi Grand PianoCraft MCR-N670D.

Ta mini wieża klasy Hi-Fi to kompletne rozwiązanie audio, podzielone na segmenty. Producent łączy w tym komplecie dwie, wykończone czarnym lakierem fortepianowym kolumny podstawkowe NS-BP301, wzmacniacz A670 i odtwarzacz CD z funkcjami sieciowymi MusicCast CD-NT670D. W tym materiale pokazujemy bliżej ten zestaw i wskazujemy jak multimedialny jest to komplet. 

Ponadto jak zwykle po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Kolumny podstawkowe do 3000 zł w 2021 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Trzy systemy stereo do małego pokoju do 3000 zł | Poradnik

Jak wykorzystać dwukierunkowy Bluetooth w systemie Yamaha MusicCast | Poradnik


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: