Poprzedni
Następny

Wzmacniacze z górnej półki od Top Hi-Fi

Hi-endowy system stereofoniczny nie może obejść się bez odpowiedniej klasy urządzeń. Właściwie dobrane i połączone komponenty będą w stanie zapewnić bardzo dobrej jakości dźwięk z różnych źródeł, zarówno tych analogowych, jak i cyfrowych. Sercem takiego stereofonicznego zestawu audio może być wzmacniacz klasy premium, który oprócz odpowiednich funkcji i rozwiązań technicznych zapewni brzmienie wprawiające w zachwyt niejednego melomana. Sprawdź nasze propozycje wzmacniaczy, które będą doskonałym wyborem na początek przygody z muzycznym hi-endem lub jako ulepszenie obecnie posiadanego przez Ciebie systemu audio.

Wzmacniacze z górnej półki

Wśród wzmacniaczy, które proponujemy poniżej znajdziesz zarówno smukłe i stosunkowo lekkie konstrukcje, jak i potężne integry pracujące w klasie AB. Poszczególne modele różnią się nie tylko designem, gabarytami czy mocą, ale także dostępnymi złączami i funkcjonalnością. Wszak wybór odpowiedniego modelu powinien być podyktowany także tym, z jakich źródeł chcesz korzystać w swoim stereofonicznym systemie klasy premium.

Hegel H190

Hegel H190

H190 to zaawansowany technicznie wzmacniacz z funkcjami strumieniowania DLNA i obsługą AirPlay. Model ten jest wystarczająco mocny, aby napędzić praktycznie dowolne kolumny głośnikowe. Wbudowany układ wzmocnienia o mocy 2 × 150 W (przy 8 omach) z techniką korekcji błędów SoundEngine2 minimalizuje zniekształcenia i pozwala zachować detale oraz dynamikę oryginalnego sygnału muzycznego. Na stronie internetowej tophifi.pl znajdziesz wiele zestawów stereo, w których Hegel H190 odgrywa jedną z głównych ról.

Pathos Classic One MKIII

Pathos Classic One MKIII

Ta hybrydowa, lampowo-tranzystorowa konstrukcja zachowuje cechy charakterystyczne i kunszt Pathosa, jednocześnie będąc dostępną dla szerszego grona odbiorców. Układy przedwzmacniacza i wzmacniacza są w trzeciej generacji modelu Classic One całkowicie odseparowane. Lampy zastosowane w przedwzmacniaczu zapewniają niski poziom zniekształceń i pozwalają uzyskać wyrafinowane, ocieplone brzmienie o dużej przestrzenności i przejrzystości. Wzmacniacz Pathos Classic One MKIII na tophifi.pl dostępny jest także w specjalnie przygotowanych zestawach.

Linn Majik DSM 2020

Linn Majik-DSM_2020

Jest to zaawansowany model, który łączy w sobie możliwości przedwzmacniacza, wzmacniacza mocy i odtwarzacza sieciowego. Aby cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem wystarczy jedynie podłączyć do niego kolumny głośnikowe. Urządzenie może również współpracować z różnorodnymi zewnętrznymi źródłami dźwięku. Na tylnym panelu ma 4 wejścia i 1 wyjście HDMI, a także wejście gramofonowe. Nie zabrakło również koaksjalnego i optycznego wejścia audio. Za pośrednictwem modelu Majik DSM 2020 możesz odtwarzać muzykę z serwisów streamingowych, podcasty, a nawet podłączyć Blu-ray’a czy konsolę do gier. Możliwości tego urządzenia wykraczają więc daleko poza klasyczne rozwiązania stosowane w sprzęcie stereo. Sprawdź również zestawy ze wzmacniaczem Linn Majik DMS2020, dostępne na tophifi.pl.

Yamaha A-S2200

Yamaha A-S2200

Zaawansowany wzmacniacz zintegrowany japońskiego producenta został zbudowany w oparciu o w pełni zbalansowany obwód od wejścia do wyjścia głośnkowego i wykorzystuje m.in. konstrukcję o niskiej impedancji oraz Mechanical Ground Concept – rozwiązanie odpowiedzialne za zwiększenie do maksimum sztywności i ograniczające powstawanie niepożądanych wibracji. Duży toroidalny transformator mocy o ogromnej energii, zapewnia autentyczny dźwięk hi-fi. Na wyposażeniu znajduje się także przedwzmacniacz gramofonowy, który umożliwia wykorzystanie wkładek MM i MC. W modelu A-S2200 zastosowano osobny regulator poziomu głośności dla znajdującego się na froncie wejścia słuchawkowego. Na uwagę zasługują także wspaniałe mierniki poziomu oddają dynamikę i puls muzyki z ukłonem w stronę nostalgicznej ery hi-fi. Wzmacniacz Yamaha A-S2200 dostępny jest zarówno „solo”, jak i w zestawach z podłogowymi kolumnami głośnikowymi.

Michi X3

Michi X3

Wyróżniający się nowoczesnym wzornictwem wzmacniacz Michi X3 to połączenie bezkompromisowego brzmienia z bogatą funkcjonalnością, której potwierdzeniem jest duża różnorodność złączy dostępnych na tylnym panelu. Urządzenie pracuje w klasie AB (moc 350 W przy 4-omowym obciążeniu), zachowując muzyczną precyzję i bogactwo detali. Jednym z kluczowych podzespołów wykorzystywanych w tym urządzeniu jest przetwornik cyfrowo-analogowy AKM zapewniający przetwarzanie sygnału z rozdzielczością do 32 bitów i częstotliwością próbkowania do 786 kHz. Jeśli zainteresował Cię Michi X3, zobacz również, jakie zestawy z tym wzmacniaczem przygotowaliśmy.

Luxman L-505uXII

Luxman L-505uXII

Nowa generacja cenionego modelu L-505uX to funkcjonalny wzmacniacz zintegrowany, w którym wykorzystano wiele opatentowanych przez Luxmana rozwiązań technicznych. Wśród nich jest m.in. LECUA (Luxman Electronically Controlled Ultimate Attenuator), czyli zaawansowana, sterowana mikroprocesorem regulacja głośności, oparta na selekcjonowanych opornikach. Ten hi-endowy model wyróżnia się swoim wyrafinowaniem i oryginalnością, znacznie wykraczając poza ramy typowego wzmacniacza. Na wyposażeniu znajdziesz m.in. przedwzmacniacz gramofonowy kompatybilny z wkładkami typu MM i MC, pokrętła korekcji barwy tonów niskich i wysokich czy regulator balansu. Nie zabrakło też wyjścia słuchawkowego. Wzmacniacz Luxman L-505uXII dostępny jest także w zestawach stereo z odpowiednio dobranymi kolumnami głośnikowymi.

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości tych i wielu innych modeli przeznaczonych do hi-endowych systemów stereofonicznych, zachęcamy do kontaktu z naszymi salonami Top Hi-Fi & Video Design i do umówienia się na odsłuchy wybranych urządzeń. Dostępni na miejscu specjaliści pomogą Ci w przeprowadzeniu testów i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: