Poprzedni
Następny

Wzmacniacze z górnej półki od Top Hi-Fi

Hi-endowy system stereofoniczny nie może obejść się bez odpowiedniej klasy urządzeń. Właściwie dobrane i połączone komponenty będą w stanie zapewnić bardzo dobrej jakości dźwięk z różnych źródeł, zarówno tych analogowych, jak i cyfrowych. Sercem takiego stereofonicznego zestawu audio może być wzmacniacz klasy premium, który oprócz odpowiednich funkcji i rozwiązań technicznych zapewni brzmienie wprawiające w zachwyt niejednego melomana. Sprawdź nasze propozycje wzmacniaczy, które będą doskonałym wyborem na początek przygody z muzycznym hi-endem lub jako ulepszenie obecnie posiadanego przez Ciebie systemu audio.

Wzmacniacze z górnej półki

Wśród wzmacniaczy, które proponujemy poniżej znajdziesz zarówno smukłe i stosunkowo lekkie konstrukcje, jak i potężne integry pracujące w klasie AB. Poszczególne modele różnią się nie tylko designem, gabarytami czy mocą, ale także dostępnymi złączami i funkcjonalnością. Wszak wybór odpowiedniego modelu powinien być podyktowany także tym, z jakich źródeł chcesz korzystać w swoim stereofonicznym systemie klasy premium.

Hegel H190

Hegel H190

H190 to zaawansowany technicznie wzmacniacz z funkcjami strumieniowania DLNA i obsługą AirPlay. Model ten jest wystarczająco mocny, aby napędzić praktycznie dowolne kolumny głośnikowe. Wbudowany układ wzmocnienia o mocy 2 × 150 W (przy 8 omach) z techniką korekcji błędów SoundEngine2 minimalizuje zniekształcenia i pozwala zachować detale oraz dynamikę oryginalnego sygnału muzycznego. Na stronie internetowej tophifi.pl znajdziesz wiele zestawów stereo, w których Hegel H190 odgrywa jedną z głównych ról.

Pathos Classic One MKIII

Pathos Classic One MKIII

Ta hybrydowa, lampowo-tranzystorowa konstrukcja zachowuje cechy charakterystyczne i kunszt Pathosa, jednocześnie będąc dostępną dla szerszego grona odbiorców. Układy przedwzmacniacza i wzmacniacza są w trzeciej generacji modelu Classic One całkowicie odseparowane. Lampy zastosowane w przedwzmacniaczu zapewniają niski poziom zniekształceń i pozwalają uzyskać wyrafinowane, ocieplone brzmienie o dużej przestrzenności i przejrzystości. Wzmacniacz Pathos Classic One MKIII na tophifi.pl dostępny jest także w specjalnie przygotowanych zestawach.

Linn Majik DSM 2020

Linn Majik-DSM_2020

Jest to zaawansowany model, który łączy w sobie możliwości przedwzmacniacza, wzmacniacza mocy i odtwarzacza sieciowego. Aby cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem wystarczy jedynie podłączyć do niego kolumny głośnikowe. Urządzenie może również współpracować z różnorodnymi zewnętrznymi źródłami dźwięku. Na tylnym panelu ma 4 wejścia i 1 wyjście HDMI, a także wejście gramofonowe. Nie zabrakło również koaksjalnego i optycznego wejścia audio. Za pośrednictwem modelu Majik DSM 2020 możesz odtwarzać muzykę z serwisów streamingowych, podcasty, a nawet podłączyć Blu-ray’a czy konsolę do gier. Możliwości tego urządzenia wykraczają więc daleko poza klasyczne rozwiązania stosowane w sprzęcie stereo. Sprawdź również zestawy ze wzmacniaczem Linn Majik DMS2020, dostępne na tophifi.pl.

Yamaha A-S2200

Yamaha A-S2200

Zaawansowany wzmacniacz zintegrowany japońskiego producenta został zbudowany w oparciu o w pełni zbalansowany obwód od wejścia do wyjścia głośnkowego i wykorzystuje m.in. konstrukcję o niskiej impedancji oraz Mechanical Ground Concept – rozwiązanie odpowiedzialne za zwiększenie do maksimum sztywności i ograniczające powstawanie niepożądanych wibracji. Duży toroidalny transformator mocy o ogromnej energii, zapewnia autentyczny dźwięk hi-fi. Na wyposażeniu znajduje się także przedwzmacniacz gramofonowy, który umożliwia wykorzystanie wkładek MM i MC. W modelu A-S2200 zastosowano osobny regulator poziomu głośności dla znajdującego się na froncie wejścia słuchawkowego. Na uwagę zasługują także wspaniałe mierniki poziomu oddają dynamikę i puls muzyki z ukłonem w stronę nostalgicznej ery hi-fi. Wzmacniacz Yamaha A-S2200 dostępny jest zarówno „solo”, jak i w zestawach z podłogowymi kolumnami głośnikowymi.

Michi X3

Michi X3

Wyróżniający się nowoczesnym wzornictwem wzmacniacz Michi X3 to połączenie bezkompromisowego brzmienia z bogatą funkcjonalnością, której potwierdzeniem jest duża różnorodność złączy dostępnych na tylnym panelu. Urządzenie pracuje w klasie AB (moc 350 W przy 4-omowym obciążeniu), zachowując muzyczną precyzję i bogactwo detali. Jednym z kluczowych podzespołów wykorzystywanych w tym urządzeniu jest przetwornik cyfrowo-analogowy AKM zapewniający przetwarzanie sygnału z rozdzielczością do 32 bitów i częstotliwością próbkowania do 786 kHz. Jeśli zainteresował Cię Michi X3, zobacz również, jakie zestawy z tym wzmacniaczem przygotowaliśmy.

Luxman L-505uXII

Luxman L-505uXII

Nowa generacja cenionego modelu L-505uX to funkcjonalny wzmacniacz zintegrowany, w którym wykorzystano wiele opatentowanych przez Luxmana rozwiązań technicznych. Wśród nich jest m.in. LECUA (Luxman Electronically Controlled Ultimate Attenuator), czyli zaawansowana, sterowana mikroprocesorem regulacja głośności, oparta na selekcjonowanych opornikach. Ten hi-endowy model wyróżnia się swoim wyrafinowaniem i oryginalnością, znacznie wykraczając poza ramy typowego wzmacniacza. Na wyposażeniu znajdziesz m.in. przedwzmacniacz gramofonowy kompatybilny z wkładkami typu MM i MC, pokrętła korekcji barwy tonów niskich i wysokich czy regulator balansu. Nie zabrakło też wyjścia słuchawkowego. Wzmacniacz Luxman L-505uXII dostępny jest także w zestawach stereo z odpowiednio dobranymi kolumnami głośnikowymi.

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości tych i wielu innych modeli przeznaczonych do hi-endowych systemów stereofonicznych, zachęcamy do kontaktu z naszymi salonami Top Hi-Fi & Video Design i do umówienia się na odsłuchy wybranych urządzeń. Dostępni na miejscu specjaliści pomogą Ci w przeprowadzeniu testów i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Classic One MkIII

Classic One MkIII

Pathos
Wzmacniacze zintegrowane
As low as 12 299 zł
Bestseller
H190

H190

Hegel
Wzmacniacze zintegrowane
Special Price 12 999 zł Regular Price 15 999 zł i
A-S2200 srebrny

A-S2200 srebrny

Yamaha
Wzmacniacze zintegrowane
Special Price 16 499 zł Regular Price 18 399 zł i
Promocja
Majik DSM 2020

Majik DSM 2020

Linn
Odtwarzacze sieciowe
Special Price 9 999 zł Regular Price 19 699 zł i
MICHI X3

MICHI X3

Rotel
Wzmacniacze zintegrowane
Special Price 24 499 zł Regular Price 28 999 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: