Poprzedni
Następny

[Wideo] Yamaha MusicCast R-N2000A – All-In-One klasy premium | prezentacja Top Hi-Fi

High-endowy All-In-One Yamahy, czyli MusicCast R-N2000A to multimedialny I multifunkcjonalny kombajn o maskymalnej mocy 2 x 120 ( 8 Ohm). Potężne brzmienie, wbudowany moduł Wi-Fi, dwukierunkowy Bluetooth 4.2, AirPlay 2 i bogata ilość złącz I oczywiście kompatybilność z systemem MusicCast pozwoli cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości z niemal dowolnego źródła. A wszystko to zamknięte w klasycznej, wykonanej z dbałością o każdy detal, eleganckiej formie. Na szczegółową analizę R-N2000A, jego brzmienia, funkcjonalności i tego z jakimi kolumnami zgrywa się najlepiej, zapraszamy do niniejszego materiału.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 702 S3 | Prezentacja Top Hi-Fi

Rose RS520 - multimedialny kombajn | prezentacja Top Hi-Fi

ELAC Concentro S 503 | Prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: