Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki Bowers & Wilkins Pi5 S2 oraz Pi7 S2 – pościg za doskonałością | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku przyglądamy się najnowszym dwóm modelom słuchawek True Wireless od Bowers & Wilkins: Pi5 S2 oraz Pi7 S2. Na pierwszy rzut oka wobec poprzedniej generacji zmieniło się niewiele, choć producent proponuje tym razem zupełnie nową gamę kolorów. Naturalne brzmienie (z łagodniejszą nieco w przypadku Pi5 S2 charakterystyką) to jedna z najważniejszych cech wszystkich produktów Bowers & Wilkins i tak też jest w tym przypadku. Obydwa modele naszpikowano technologią, która odpowiada nie tylko za generowaną jakość dźwięku, ale też redukcję szumu otoczenia, czas pracy na jednym ładowaniu czy 24-bitową komunikację pomiędzy słuchawkami, a co za tym idzie – wysoki komfort użytkowania. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie w niniejszym materiale, na który serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 702 S3 | Prezentacja Top Hi-Fi

Rose RS520 - multimedialny kombajn | prezentacja Top Hi-Fi

ELAC Concentro S 503 | Prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: