Poprzedni
Następny

[Wideo] Wzmacniacz zintegrowany LUXMAN L-507Z: wyrafinowanie i ewolucja techniczna | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym materiale zabierzemy Was w prawdziwie wyrafinowaną i dostojną high-endową podróż. Wszystko za sprawą nowego wzmacniacza zintegrowanego sygnowanego logo japońskiej marki Luxman. Model L-507Z to urządzenie najwyższej próby – zamknięte w monumentalnej i wykonanej z dbałością o najmniejszy detal formie. Więcej o charakterze brzmienia, złączach oraz o kolumnach, z którymi szczególnie warto posłuchać Luxmana L-507Z dowiecie się z niniejszego materiału!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 702 S3 | Prezentacja Top Hi-Fi

Rose RS520 - multimedialny kombajn | prezentacja Top Hi-Fi

ELAC Concentro S 503 | Prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: