Poprzedni
Następny

[Wideo] KEF Mu7 – pierwsze w historii marki słuchawki wokółuszne z ANC | prezentacja Top Hi-Fi

Gdy ceniony na świecie producent kolumn głośnikowych wprowadza na rynek pierwsze w swojej ofercie nauszne słuchawki z ANC, a przy tym określa je, jako najlepsze słuchawki bezprzewodowe w swojej kategorii, to zdecydowanie warto przyjrzeć im się nieco bliżej. Więcej o zastosowanych technologiach, designie i jakości wykonania słuchawek KEF Mu7 dowiecie się z niniejszego materiału. Serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins Px8 słuchawki bezprzewodowe z ANC | prezentacja Top Hi-Fi

Top Pojedynki: Bang & Olufsen BEOPLAY EX vs HX | Porównanie Top Hi-Fi

Słuchawki Audeze LCD-3, czyli nauszne widowisko | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: