Poprzedni
Następny

[Wideo] Wzmacniacz Rotel A11 i odtwarzacz CD11 Tribute | Prezentacja

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Marka Rotel postanowiła uczcić pamięć o Kenie Ishiwata specjalną edycją wzmacniacza A11 i odtwarzacza płyt CD11. Japończyk jeszcze za życia stał się legendą świata audio Hi-Fi. Miał wrodzony talent do udoskonalania sprzętu audio, a jego nadrzędnym celem było projektowanie komponentów audio w taki sposób, by oferowały świetnej jakości brzmienie jak najszerszej rzeszy melomanów. Mamy tu do czynienia nie tylko ze zwykłym przyklejeniem znaczka „Tribiute” na obudowie. Zaszły tu kluczowe zmiany komponentów, które czynią te urządzenia zauważalnie lepszymi od poprzedników, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny – tak jak robił to Ken. Zapraszamy na film im poświęcony.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najpopularniejsze wzmacniacze stereo 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Rotel A11 / CD11 Tribute to Ken Ishiwata | Film PL

Wzmacniacz zintegrowany, a przedwzmacniacz i końcówka mocy | Podpowiadamy


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: