Poprzedni
Następny

[Wideo] Top Pojedynki: Bang & Olufsen Beoplay EX vs HX | Porównanie Top Hi-Fi

Jeden producent, dwa modele. Przed Wami kolejny Top Pojedynek, a w nim z jednej strony prawdziwie bezprzewodowe (True Wireless) Bang & Olufsen BEOPLAY EX, z drugiej – nauszne bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów Bang & Olufsen BEOPLAY HX. Obydwa modele zachwycają brzmieniem, designem i jakością wykonania. Zobaczcie jak wypadną w bezpośredniej konfrontacji. Serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Audeze LCD-3| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Audeze LCD-X Creator Edition| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Bang & Olufsen Beoplay Portal PC, PS słuchawki gamingowe dla Playstation | Recenzja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: