Poprzedni
Następny

[Wideo] 3 najciekawsze głośniki aktywne 2022 roku, czyli jak to robi Audio Pro | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku przestawiamy Wam skuteczną alternatywę dla pełnowymiarowych systemów stereo i soundbarów, czyli głośniki aktywne od Audio Pro – szwedzkiego producenta, który wiedzie prym w tej dziedzinie. Oto przed Wami trzy modele: podstawkowe głośniki Audio Pro A28 oraz dwa modele kolumn podłogowych: A38 i A48. Co warte podkreślenia, w każdym z nich producent implementuje takie same funkcjonalności, w tym moduł Chromecast i AirPlay 2, co bardzo ułatwia łączenie różnych urządzeń w grupy. Więcej o możliwościach głośników aktywnych od Audio Pro, ich designie i brzmieniu, jakie oferuje każdy z modeli, dowiecie się z niniejszego materiału, na który serdecznie zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Devialet Phantom I - prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Super Duety 2022 – zestawy audio dla każdego | prezentacja Top Hi-Fi

Kolumny podłogowe do 5000 zł – TOP 3 2022 roku | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: