Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki Audio-Technica ATH-A1000Z – precyzja w szkarłatnym wydaniu | prezentacja Top Hi-Fi

Bohaterem dzisiejszego odcinka są zamknięte, przewodowe słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-A1000Z. Model ten, jako przedstawiciel nowej generacji serii Art Monitor, oferuje wyjątkowo przejrzyste, naturalne i czyste brzmienie. Słuchawki produkowane są w tokijskiej fabryce Audio-Techniki, gdzie każdy model składany jest ręcznie -  dzięki temu wyróżniają się wyjątkową precyzją wykonania. Więcej o modelu ATH-A1000Z, który wcale nie kryje się ze swoim high-endowym zacięciem, dowiecie się z niniejszego materiału, na który serdecznie zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Audio-Technica ATH-WP900 - słuchawki przewodowe z wyższej półki | Recenzja, opinia Top Hi-Fi

Audeze LCD-X Creator Edition| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Audeze LCD-3 | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: