Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki audiofilskie Audeze MM-500 – przez uszy do serca | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszą high-endowa podróż Janek zabiera słuchawki. Będzie to najnowszy audiofilski model Audeze MM-500, który powstał we współpracy z Mannym Marroquinem – producentem muzycznym współpracującym z takimi sławami jak: Kendrick Lamar, Kanye West, Alicia Keys, John Legend, Ed Sheeran czy Linkin Park. Marroquine związany jest z firmą Audeze od 2016 roku i korzysta ze słuchawek tej marki do miksowania i masteringu muzycznych albumów. Audeze MM-500 to studyjna jakość brzmienia, charakterystyczny dla Audeze oryginalny design, najwyższej jakości materiały i zegarmistrzowska precyzja wykonania. Brzmienie tego modelu sprawdzamy w połączeniu ze wzmacniaczem słuchawkowym Pathos Converto Mk2. Więcej szczegółów o słuchawkach od Audeze znajdziecie w naszym materiale, na który serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Copland DAC 215 – mały DAC, spore możliwości | prezentacja Top Hi-Fi

Audeze LCD-X Creator Edition| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Bang & Olufsen Beoplay Portal PC, PS słuchawki gamingowe dla Playstation | Recenzja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: