Poprzedni
Następny

[Wideo] Copland DAC 215 – mały DAC, spore możliwości | prezentacja Top Hi-Fi

Copland DAC 215 to urządzenie, które funkcjonalnością znacznie wykracza poza swoją klasę. Wykorzystywane bardzo często jako wzmacniacz słuchawkowy, ma jednak do zaoferowania znacznie więcej. To konstrukcja hybrydowa, która łączy technologię tranzystorową na buforze prądowym oraz dwie lampy na stopniu wzmacniacza. Copland DAC 215 może pełnić funkcję nie tylko bardzo wydajnego wzmacniacza słuchawkowego z najwyższej półki, ale być również przetwornikiem cyfrowo-analogowym dla źródeł cyfrowych, jak i przedwzmacniaczem w systemie stereo. Więcej na temat możliwości połączeniowych Coplanda DAC 215 dowiecie się z niniejszego materiału.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Pathos Logos MkII - piękno włoskiego hi-endu | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz zintegrowany LUXMAN L-507Z: wyrafinowanie i ewolucja techniczna | prezentacja Top Hi-Fi

ELAC Concentro S 503 | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: