Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki z najlepszym ANC | rekomendacje Top Hi-Fi

W dzisiejszym materiale omawiamy najlepsze w naszej ofercie modele słuchawek z ANC, czyli systemem aktywnej redukcji szumów. To słuchawki, z którymi doskonale odetniecie się od hałasu otoczenia – niezależnie od tego czy spacerować będziecie akurat w centrum wypełnionego hałasem miasta, jechać metrem czy przebywać w pobliżu domowników prowadzących głośne rozmowy. Oto cztery modele słuchawek z najlepszym ANC, a znalazły się wśród nich zarówno modele nauszne, jak i dokanałowe. O tym jak brzmią i jak prezentują się wizualnie dowiecie się z niniejszego materiału, na który serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins Pi7 S2 oraz Pi5 S2 | prezentacja Top Hi-Fi

Słuchawki Audio-Technica ATH-A1000Z – precyzja w szkarłatnym wydaniu | prezentacja Top Hi-Fi

KEF Mu7 – pierwsze w historii marki słuchawki wokółuszne z ANC | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: