Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki Audeze LCD-3, czyli nauszne widowisko | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku zapraszamy Was na high-endową podróż do Kalifornii w poszukiwaniu alternatywy dla pełnowymiarowych wysokiej klasy zestawów stereo. Jedną z nich są słuchawki – ale takie, które faktycznie oferują brzmienie z najwyższej półki. Przed Wami Audeze LCD-3, czyli high-endowe, przewodowe słuchawki nauszne. O ich brzmieniu, designie i jakości wykonania dowiecie się z niniejszego odcinka. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać wzmacniacz słuchawkowy - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Audeze LCD-X Creator Edition| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Bang & Olufsen Beoplay Portal PC, PS słuchawki gamingowe dla Playstation | Recenzja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: